Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki segítsen! Mit csinályak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen! Mit csinályak?

Figyelt kérdés

PLS OLVASD EL :(


Sziasztok. 15 éves fiu vagy. Van a suliba 1 lány aki hetedikes ( én nyolcadikos vagyok ) és nekem nagyon tetszik.


Szoktuk 1 mást minden nap látni ( suliba ). Még elöbe soha nem beszéltünk. Az osztálytársaim mondtak hogy van Snapchatje és hogy irjak rá. Azt is csináltam, már Hétfötöl irogatunk.


Tegnap elött bent voltam a városba 2 osztálytársammal és elmentünk a blokkja elött meg minden. Tudja hogy hogy nézek ki meg minden.


Na ez volt a Story. ^^^^^


Abba a helyzetbe vagyok hogy Kedden ( holnap ) haveromékkal megyünk be a városba megint 2 osztálytársammal és nem tudom hogy amikor bent vagyok akkor ráirjake hogy jöjjön ki hogy beszélgessünk meg sétáljunk meg ilyenek. Szerintem ez még korai mert szerintem még kéne vele suliba beszélgessek csak most vakáción vagyok és máskor nem igen tudok kimenni.


Mit csinállyak ? Hivjam ki ?



2018. ápr. 2. 10:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Nyisd ki néha a nyelvtankönyvet!
2018. ápr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hívd ki, igen , vagy hívd el egy fagyira.
2018. ápr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Erdélyi vagy, ugye?
2018. ápr. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdésre, melyben ilyen mértékű és tudatlan helyesírási hiba van, nem válaszolok, akár kamu, akár nem az.
2018. ápr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

*csináljak hívjam stb xdd

Amúgy komolyra véve nyugodtan hívd ki:)

2018. ápr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Először is lapozz fel egy nyelvtan konyvet tesó
2018. ápr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Erdélyi vagyok :l Bocsi a nyelvtanhibáért.

----------

Okés akkor holnap kihívom, de nem tudtok mondani valami témát amiröl szó legyen, mert nem akarom hogy kínos csend legyen :/

2018. ápr. 2. 15:14
 8/11 anonim válasza:
Nem hiszem hogy írásban már mindent megbeszéltetek ezekből: kérdezd alapinfókról (tesók,hobbik,kedvenc tantárgyak,volt suli, család, kedvenc időtöltés stb.) Az nem fura elsőre hanem érdeklődő.De valószínű ő is fog témát találni.Ne legyél ideges úgyis egyértelmű lesz hogy bejöttök-e egymásnak vagy nem. Sok szerencsét!
2018. ápr. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Suli, kedvenc tantárgy, kedvenc étel meg ezeket mind megkérdeztem :p
2018. ápr. 3. 00:12
 10/11 A kérdező kommentje:
De nem kellet volna :l
2018. ápr. 3. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!