Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert van ez? Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 eves lany vagyok es mar majdnem egy eve levelezek egy fiuval(16 eves).Nyit felem es ugy tesz mintha tetszenek neki egyik pillanatba meg flortol masikban meg mar masik lanyrol beszel es masokkal is kavar viszont en nagyon beleszerettem

Keptelen vagyok otthagyni nagyon szeretem viszont lassan mar csak szomoru vagyok miatta


2018. márc. 31. 21:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Beszélj vele erről, hogy mit érez irántad, mit gondol rólad és ha nem érdekled úgy vagy nem szeretné komolyabbra fordítani a dolgot, akkor hagyd, mert csak magadnak ártasz.
2018. márc. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!