Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megsértődött a csajom? 17/f

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődött a csajom? 17/f

Figyelt kérdés
Na szoval nem magyarorszagon vagyok jelenleg, es szar a sim-kartyam es kulfoldon valamiert nincs halozat. A csaj kiment a kutyajaval setalni este 11kor. 11kor!! Es meglatott ket ciganyt es beszart. Utanna felhivott de nem ert el es most megsertodott. Mondom neki hogy nyugodtan eljohet velem a szolgaltatohoz hogy elhigye
2018. márc. 31. 09:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
2018. márc. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az hogy hogyan tegyem jova a semmit?
2018. márc. 31. 10:11
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

Sehogy.

Hagyd majd elmúlik neki,ne alázkodj meg

2018. márc. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
Ha rolam ilyen stilusban irna valaki ket labbal rugnam ki, mindegy mi tortent..
2018. márc. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
hagyd a kislányt.
2018. márc. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 October15 ***** válasza:
32%

Pfej de kemény fszagyerek itt valaki. :D Nem tök m1, hogy miért lett volna rád szüksége? A barátnőd pls.. yep előfordul, hogy hülyeségeken paráznak de ez ilyen ez még nem indokolja sem a stílust sem a nagy felháborodást. :D


26F

2018. márc. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
#6- nak igaza van: nem az a lényeg, hogy miért akart elérni, hanem az, hogy számított rád. Értem én, hogy rossz a SIM-kártyád, de akkor próbáld meg Te elérni valami más módon, nem telefonon, ezt valószínűleg értêkelni fogja.
2018. márc. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Minek járkál ki olyan későn? Megérdemli. Remélem legközelebb felkoncolják. Ő van felháborodva? Nevetséges.
2018. márc. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%
Nem értek egyet az utolsó 2-vel. Nem tehettél arról, ami történt, de arról tehetsz, ahogy most itt írsz róla. Lehet, hogy vele is így bánsz, és igazából nem is ez volt amire berágott, ez csak a jéghegy csúcsa. Az utolsó csepp a pohárba. Apukám nagyon sokszor mesélte már el a következő történetet, hasonló helyzetben: Gyerek volt még, és éppen utaztak valahova. A testvére állandóan rúgdosta a nagyim ülését, egész úton, hiába szólt rá 1000x. Már éppen odaértek, amikor is apukám testvére nem csinált semmit, csak ici-picit szemtelenebb volt a kelleténél, és puff, kapott egy pofont. Nem azért a kicsi hibáért, amit vétett, hanem az előtte lévő sok-sok hiba miatt. Remélem érted amit írok.
2018. márc. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9-es vagyok, a 6-7-essel nem értek egyet. A 8-as nem tudom melyik bolygóról jött (talán a Nőgyűlőlőbunkarasztok bolygójáról), de menjen csak vissza oda. Kivéve ha szarkazmus akart lenni. Ez esetben nem jött át.
2018. márc. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!