Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez miért lehet, ha amúgy meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért lehet, ha amúgy meg hozzám se szól?

Figyelt kérdés
Az egyik sráccal elvileg csak barátok voltunk, vagyis ő sem érzett irántam többet. Néha mégis úgy éreztem, mintha vonzodna hozzám. Nemegyszer láttam, hogy a fenekem nézi meg mindig kiállt mellettem, a suliban mindenhová követett, ha meccsen nem tudtam játszani, akkor addig odajött hozzám beszélgetni. Összességében nagyon jól kijöttünk.Sajnos nemrég összekaptunk. Nem is szólunk egymáshoz. Ő az első napok után ki akart békülni,akkor én nem akartam, a hét elején, amikor én akartam, akkor meg ő nem akart hallani az egészről. Ezt így a barátainkon keresztül ,,beszéltük" meg. Viszont ha suliban meglát, folyamatosan bámul, egyszer én is direkt visszanéztem rá, és akkor ilyen sunyi vigyor ült ki a képére, de úgy tett, mintha ő nem is nézett volna. Hallom közben, hogy még kérdezősködik is egyik barátnőmnél, hogy milyenek a jegyeim, meg sokat beszél rólam.Ha valami van velem, arra is totál kíváncsi, pl. a táncpróbánkat is végignézte. Ha nem szól hozzám meg nem reagál semmire, akkor miért mutat mégis ilyen érdeklődési jeleket?
2018. márc. 31. 09:33
 1/1 Varga Lilian ***** válasza:
Nem tudom min vesztetek össze de ha valami apróságon akkor jobb megbeszélni. Nyíltan kérdezz rá a problémákra, úgy oldódnak meg a leghamarabb. Minden kérdésedre csak ő tudja a választ. :)
2018. márc. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!