Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a baj velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem találok magamnak egy olyan embert akivel boldog lehetnék. Mondhatja bárki, hogy mit akarok még én ennyi idősen meg, hogy nekem még van időm erre de én most érzem magam magányosnak és szeretethiányosnak. Vágyok valakire aki boldogabbá tudná tenni a mindennapjaimat. Ahány fiúval beszéltem eddig mind kért rólan intim képeket. Nem öltözködök kihívóan, hogy rólam az rína, hogy ilyen lány lennék. Visszahúzódóbb típus vagyok,társaságban nehezebben oldódok fel de ezen igyekszek változtatni. Külsőleg sem tartom magam csúnyának szóval nem ezzel van a gond szerintem. Ilyen rossz kisugárzásom lenne? Mi a baj velem?:( 14/L
2018. márc. 28. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:

A te korosztalyodban levo fiuk 80% a ezt csinalja, a maradek 20 meg csak leirni nem meri...:)

az en korosztalyomban mar maguktol kuldik nekem (18f)

hogy miert nem talalsz? amiert en sem...senki se tudja

majd egyszer veletlen, amikor nem szamitasz ra

a lenyeg hogy nem kell gorcsosen keresni, mert abbol ugyse lesz semmi, illetve max valami eroltetett dolog amiben ugyse lennel boldog

2018. márc. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nyugi egyszer mar talalsz egy normális fiút bár a mai világban folyamatosan csökken a számuk, időd még rengeteg van, ha szeretet hiányos vagy akkor keress barátokat/nőket, és hidd el h ez sokkal jobb 14 évesen mint pasizni, (17f) énis ezt tettem mik 14 voltam (barátokkal voltam) énis veszettül kerestem valakit, de rájöttem h a legtöbb csaj már 3 éve is csak ... akart és én meg szeretetet kerestem csakúgy mint te, és a barátaimban rátaláltam, (nem azokban leltem meg a jó barátokat akik buliznak stb.., hanem azokban akik gondolnak a jövöre is-nem azokra akik tanulnak ne érts félre, csak azokra akik egy kicsit előrelátóbbak)


Sok sikert :)

2018. márc. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem könnyű szöveg, de nagyon idevág :)


Weöres Sándor írja, hogy:


"A világ egy olyan piac, aminek a kapujára az van írva: Minden, amit nem akarsz, a tiéd."


És ezt úgy kell érteni, hogy ténylegesen, valóságosan, megfogható módon a tiéd.


Ilyenek a barátságok, a szerelmek, a kapcsolatok is. Ha nem "AKAROD", akkor megkapod, ha megkaptad és a tiéd.....


...... és elkezdesz ragaszkodni hozzá, ha féltékeny vagy, ha számon kérsz, ha kalickába zárod stb.......


a kezed egyből síkossá kezd válni, és amit úgy "AKARSZ" az kicsúszik belőle és elveszted :)


Így működnek a világ dolgai :)

2018. márc. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat😘
2018. márc. 29. 18:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!