Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert az kell akit nem kaphato...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert az kell akit nem kaphatok meg?

Figyelt kérdés
Mindig olyanba vagyok akit nem kaphatok meg de ha meg is kapom mar nem kell miert van?

2018. márc. 28. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Azt szeretném megkérdezni hogy hány éves vagy?
2018. márc. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
14/l
2018. márc. 28. 21:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Akit meg kapsz az azért nem kell később mert csak fellángolás volt. Könnyen össze keverhető a szerelemmel. Ahogy jött el is ment. Akit pedig nem kaphatsz meg azt hogy kell értelmezni? Nem mersz beszélni vele,van valakije? Légyszíves fejts ki.
2018. márc. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hat akit nem kaphatok meg vagy hires vagy celeb vagy szoba se all velem
2018. márc. 28. 22:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolj bele...egy lány..van egy pár srác...akit akármikor megkaphat pont az fog kelleni?ne legyen a srác mindig elérhető...ha mindig elérhető akkor nincs élete... (nem érdekli semmi csak ül a seggén egész nap) mert lúzer...ha van barátnője akkor egy lúzer akinek van barátnője de attol meg luzer...ha játszol egy játékkal és minden egyes feladat után megjutalmaz mindennel akkor az már nem is élmény...ha pedig mondjuk ritkán ad valami nagyon jót annak örülsz...
2018. márc. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14 évesen még ne ezzel törödj inkább csak a barátokkal stb.., még ráérsz, 17f vagyok és énis túléltem, és nincs olyan h nem kaphatod meg, persze ezt fiúként könnyebb mondani
2018. márc. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. márc. 29. 08:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Na erre én is kiváncsi vagyok 🤔
2018. márc. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!