Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az ilyet hogy kell csinálni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyet hogy kell csinálni?

Figyelt kérdés

Kicsit kevesebb mint egy éve megakadt a szemem egy srácon, nem tulajdonítottam neki nagyobb jelentőséget. De aztán az utóbbi időben többször tartózkodtunk egy helyen (a részemről nem véletlenül), és most mintha éreznék is vmit iránta. Pl full zavarban vagyok ha ott van, ami fura mert fiúk között jobban érzem alapvetően magamat, nagyon nem merek ránézni, és tökre akaratlanul gondolok rá.

Nem tartom magamat esélyesnek, de lehet be kéne próbálkoznom, na de mégis hogy a halálba?


2018. márc. 27. 00:19
 1/2 Dani97MTX válasza:
Köszönj neki :D kérdezd meg hogy van . Probálj beszélgetési alapojat keresni . Vagy vágj egyből a közepébe és valdd be neki mit érzel . Úgy gondolom ha lehet valami minden módszer beválhat , ha pedig nem esélyes köztetek semmi akkor bármit teszel nem vállik be. Még anyit hogy én fiú vagyok igaz ,de tejesen úgy gondolom hogy a lányok is tehetnek lépés aprobbat nagyobbat ,rajtuk áll de tehetnek és tegyenek :)
2018. márc. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem az biztat szobeli idegenebb fiuk megismeresenel h lehet, hogy ezt elbenazod, lehet lepattint, te nem is tetszel neki, de viszont sohaa nem latod tobbet, akkor meg nem mind1? Ebbol is lehet tanulni, es maskor majd mashogy kozeledsz egy fiuhoz. De az is lehet, hogy osszejon es lesz egy parkapcsolatod...
2018. márc. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!