Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Úgy érzem hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Úgy érzem hogy beleszerettem.!

Figyelt kérdés

Ugye 2 éve a legjobb barátok vagyunk.. Eskü.. És ugye annyira megszerettem hogy kedvem támadt felszedni.. De a csaj a srácokra bukik.. Ez olyan 1 éve kezdődött.. Nagyon durván szeretem.. Megöl a féltékenység ha megtudom hogy van pasija.. Vagy hogy alakul neki.. De nem mutatom ki neki.. Szerintem nem vette észre..

Tudom hogy nem a lányokra bukik mert fél éve megkérdeztem tőle hogy volt e lánnyal kapcsolata/tetszett-e neki csaj.. De ő azt mondta hogy nem..

16/L



2018. márc. 26. 20:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Es ugye annyit meg hozzátennék hogy úgy szoktuk becézni egymást hogy kicsim meg életem
2018. márc. 26. 21:41
 2/4 anonim ***** válasza:

"Straight girls. They'll fuck you up every time."

Szerintem próbáld meg elfelejteni, tudom, hogy csak mondani könnyű, de a hetero lányokkal nem tudsz mit csinálni. 16l

2018. márc. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod :)



De amúgy nem lehet arról szó hogy nem meri elmondani hogy neki tetszettek lányok??

2018. márc. 26. 21:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tudod hogy a barátnőd a srácokra "bukik", akkor nincs értelme ezt tovább feszegetni. Srácokat szereti és kész. Én ha biszex- vagy homoszexuális lennék, a legjobb barátnőmnek már rég elmondtam volna. Igazából őt avattam volna be elsőnek.
2018. márc. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!