Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha ezt mondta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha ezt mondta nekem egy lány? :

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány aki azt mondta nekem, hogy legyünk csak barátok.. Nem azert, mert nem jovok be neki mert ezt tudom biztosra es ois mondta hanem mert volt egy parkapcsolata es megcsaltak és fél belevágni egy másikba. Valaki tudna segiteni mit tegyek ? Elore is koszi!!


2018. márc. 26. 07:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Friendzone. De fel a fejjel, egy magyar férfira 2 nő jut egyszerre szóval bőven akad más is. Sok sikert másokhoz :)
2018. márc. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, figyelj az első válaszolót adom, viszont én tapasztalatból azt mondom, fiú és lány közt barátság csak akkor van ha mindketten azt akarnak. Én egy lány barátommal többet akartam, ő nem, neki volt párkapcsolata közbe meg nem is, nekem fájt rosszul esett mással látni, ezért bontottam vele a kapcsolatot pedig mondhatni a legközelebb állt hozzám minden ismerősöm közül, de az hogy többet akarok ő meg nem, az nem fér meg egymás mellett. Szóval ha neked jó hogy legyetek barátok legyetek el ne engedd, de ha többet akarsz, rosszul fog esni mással látni
2018. márc. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az előttem szólókkal egyetértek, viszont én még annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy ha esetleg azt meg lehetne próbálni, hogy barátok vagytok, mert ha látja, hogy mellette állsz mindenben, megbízható vagy, mindig számíthat rád, és őszinte vagy vele, akkor egy idő után lehet többet fog érezni irántad, mint barátság. De, akkor kérlek ne add fel 2 hét után, mert még most neki támogatásra van szüksége.

Sok sikert, szurkolok!

2018. márc. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!