Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ettől szerintetek “könnyebb”...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől szerintetek “könnyebb” lenne?

Figyelt kérdés

Nem merem elmondani annak a fiuknak, akibe szerelmes vagyok, hogy mit érzek iránta. Legalábbis ugy nem, hogy most igy suliban mindennap latom. Arra gondoltam, hogy a nyári szünet előtti utolsó napon mondanám el neki, azért, hogyha nemet mond, legyen sok idő, mire ujra latom, es mondhassam azt legközelebb, hogy mar túl vagyok rajtam es hogy “eluljon” ez az egész az osztálytársak körében (merthogy tuti kitudodna, es biztosan ezzel szekalna jónéhány ember). Es akkor szerintem nem lenne olyan ciki, mintha pl hétfőn elmondanám, es másnap mar mindenki röhög rajtam, plusz mivel az osztálytársam, eleg gaz lenne es kínos egymás fejet nézni.


Szerintetek ez milyen “taktika”? Lehet, hogy bevalna?


Kosz a válaszokat!


2018. márc. 23. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
má mér lenne ciki ? :D bevallod oszt lesz ami lesz,soha se törődj mások véleményével hogy mit gondolnak rólad.
2018. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 oké, te mar megtanultad az ilyeneket kezelni, de nekem sajna nagyon is szamit mások véleménye... :/
2018. márc. 23. 19:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne haragudj, de az nem a legjobb, ha arra alapozol, hogy a barinők(stb.) mit mondanak majd. Meg kell tanulnod nem a közvélemény alapján élni életedet. Ők mondják meg neked, hogyan öltözködj, ki tetsszen neked, milyen telefont vegyél, milyen szavakat használj és még folytathatnám. Ne hagyd befolyásoltatni magadat, mert abból semmi jó nem lesz (neked. A haveroknak igen, mert irányíthatnak)

Konklúzió: alapvetően egyetértek az elsővel, de a Te taktikád sem rossz.

2018. márc. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem a barátaim véleménye izgat, csak van par nagyon szemet csaj, akik alapból csesztetnek engem, de ha ez kitudódik, meg lesz egy plusz okuk... Ettől felek. De köszönöm szépen a válaszokat, végeredményben igaza van mindenkinek :)
2018. márc. 23. 20:23
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező, az utóbbi válaszodat már nem hagyom szó nélkül (ua vagyok, #3) azért sem. Pasas létemre én is megkaptam a magamét iskoláskoromban. Az csak az ő kicsiségüket bizonyítja, ha nincs jobb dolguk, mint az, hogy veled foglalkozzanak. Nem kell megmondanod a korodat, de gyanítom, hogy abban a korban vannak ezek a "menő" lányok, amikor ők diktálni akarnak és csinálják is azt. Te meg ezt szívod. Namármost, nehéz (k*b**zottul), hogy ne foglalkozz velük, de próbáld meg. Ezzel igaz, hogy hergelni fogod őket, de szerintem amíg nincs tettlegesség, én nem foglalkoznék velük. Képzeld és tudatosítsd azt magadban, hogy te szebb, jobb, okosabb vagy náluk (viszont ezt feléjük ne mondd ki). Engedd el a füled mellett a hülyeségeiket! Mégis MI közük van a te magánéletedhez? SEMMI!

Hosszú, de remélem, hat valamennyire. Bocs.

2018. márc. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elmondhatod neki 1-2 héttel hamarabb is , mert mi van ha nem megy be az utolsó nap? Sőt, a legjobb az lenne ha most mondanád el neki, mert minél későbbre tartogatod annál nagyobb az esélye hogy barátnője lesz addig.
2018. ápr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!