Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez lesz a 2. Randim és egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lesz a 2. Randim és egy nyelves csókot kéne valahogy megoldani. légyszi!?

Figyelt kérdés

16/F vagyok.Magas(195cm) ez lesz a 2. Randim, az elso nagyon rossz lett sztem, de a csaj meg igyis szeret es azt mondta h neki ilyen fiu krll mint en. Szoval.. szajrapuszi mar megvolt.

Viszont egy igazi csókot hogy kell?

Az ajkait kell "harapdálni" vagy mit? Kérlek valaki magyarázza el mert elegem van h sokszor kínos csend van randi kozben.. szeretjuk egymast a lannyal csak en nem vagyok valami joo ezekben.. nem volt meg baratnom soha... de itt az ideje..:)



#szerelem #puszi ##randi# ##bénázok
2018. márc. 10. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
ne harapd! Egyre jobban nyisd ki a szád puszilgatás közben majd kicsit dugd ki a nyelved es erints meg az ajkait. ne másik előtt, az kellemetlen lehet neki, és illetlen dolog.
2018. márc. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oke koszi ertem, a harapnit en se ugy ertettem:D Amugy meg nekem valami útmutató kéne hozzá részletesen mert félek hogy elcseszem😂
2018. márc. 10. 21:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Kerd meg fatert mondja el csak azert be ne mutassa rajtad
2018. márc. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!