Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeret? Nem szeret? Nem tudom. 😞

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret? Nem szeret? Nem tudom. 😞

Figyelt kérdés
Bejön nekem egy srác, néha tök kedves, figylemes. Azonban néha még mintha nem is lennék vagy ami sokkal rosszabb, kinevet, beszól. De amúgy meg szokott védeni, elég sokat néz és mosolyog rám. Tudtok segíteni pls? Előre is köszönöm!😊
2018. márc. 7. 15:46
 1/2 anonim válasza:

Nem szeretnélek elszomorítani, de ha szerelmes az ember olykor a legapróbb kedvességek is nagynak tünnek. Ezalatt azt értem, hogy lehet, hogy rád mosolyok, neked ez nagy dolog, de neki csak egy egyszerű mosoly.

Másrészt pedig bunkó.:((

2018. márc. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1-nek mondom: Egyszerűen általában nem mosolyogsz rá egy lányra
2018. márc. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!