Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Facebook-on, honnan tudom, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook-on, honnan tudom, ha valaki videó chatel?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, van egy lány, akivel csak ott tudok beszélgetni, néha néha 1-1 napokon egy héten. Nekem ő nagyon sokat jelent, én megbízok benne, de van amikor kiírja, hogy 1 perce volt fent és, utána online lessz, aztán a számláló újraindul, ha írok neki. Az üzenetet nem nézi meg. Gondoltam arra, hogy mert telefonról van, és az automatikusan frissít, + nem jelentkezik ki, és így ezért történik ez. De ha tudtok más választ. Akkor légyszives, írjátok le. És ha a kérdés esetleg rossz kategóriába került, legyenek szivesek a kedves moderátorok áthelyezni megfelelőbe, mivel ez 2 értelmű kérdés.

2018. márc. 6. 20:02
 1/4 anonim válasza:
Be van követve neked, nem? Én ha egy ismerősöm élőben van kapok róla értesítést.
2018. márc. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Be van követve, hanem van az a kis chat ablak ott van egy kis kamera jel, és videó chat indítása vele:...-al. Hanem, az szokott zöld lenni, egy zöld pötty ott lenni. Az mit jelent?
2018. márc. 7. 16:33
 3/4 A kérdező kommentje:
Már semmi, megbízok benne teljesen, szóval, köszönöm az eddigi válaszokat, a kérdés-t lezárom :) Semmi negatívum nem történt :)
2018. márc. 7. 18:18
 4/4 anonim válasza:
Örömmel hallom! Minden jót! :)
2018. márc. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!