Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bejönne egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejönne egy ilyen lány valakinek is?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,Szőke hajam van ,zöldesbarna szemem és kissebb vagyok az átlagnál(kb 154cm).Valami esélyem lehet valakinél mert csomóan mondják hogy szép vagyok ,meg minden de én nem érzem magam annak.Fiúk!Nektek tetszene egy ilyen lány?

2018. márc. 4. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Biztos szép vagy. Ezek alapján igen. De méh rengeteg fontos tulajdonság számít.


És most egészen biztosan fog neked írni rengeteg 17-40 körüli fiú/férfi, vigyázz velük :)


19F

2018. márc. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jelentem 153 cm vagyok 22 évesen :D

Szerintem semmi okod az aggodalomra :)

2018. márc. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Nekem legalábbis
2018. márc. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, megnyugtatlak :) Van egy 15 éves lány, aki úgy 148-150 cm és nekem nagyon tetszik, én szólítottam meg. A belső fogott meg, nekem a külső nem számít, én pedig 180 cm vagyok. 16 éves. Szóval ne aggódj, lessz valakid :)
2018. márc. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az alapján amit elmondtál szép lehetsz, a testméreten meg ne rágódj mert nem szokott olyan fontos lenni. Csak fontos, hogy legyen önbizalmad, mert ha nincs az meglátszik és nem túl szép. :)
2018. márc. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Még az ötös vagyok.

15F

2018. márc. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bocsi hogy későn írok kicsit, de van sulinkba egy kicsi szőke hajú lány és imádom :3 én alapból szeretem a kisméretű lányokat, de ha még szőke is *-* Biztos te is nagyon szép vagy :) 14/F
2018. ápr. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!