Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csalják meg a párjukat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalják meg a párjukat a nők?

Figyelt kérdés

Miért csalja meg valaki a párját?

Olvasgattam olyanokat hogy elment az életkedvem is...

A nők többsége szerintem nagyon szánalmas mert bűntudat nélkül simán megcsalná a párját egy gazdagabb palival vagy ha a palija gazdag akkor egy masik palival csalja meg és közbe együtt marad a gazdag palijával hogy letudja húzni anyagilag..

Olvastam hogy volt ilyen.. Szerintem nagyon szánalmas.

Ha nekem lenne baratnom en sose csalnam meg de a nok tobbsege szemrebbenes nelkul megcsalna a palijat. A mostani nok azok penzehesek.

(Bocsi az ekezet nelkul irt betukert csak telefonon irtam es siettem)



2018. márc. 3. 20:17
 1/8 anonim válasza:

Igen, sajnos sok nő csalja meg a párját. De azért van, hogy épp a férfiak csalják meg a párjukat. Én elég szánalmasnak tartom azt is, hacsak azért jössz össze valakivel, mert van pénze. Valószínűleg azért csalják meg egymást az emberek, mert már nem éreznek úgy egymás iránt vagy csak valami újra vágynak.

De vannak még olyan nők, akik a szerelmet keresik és nem a pénzt a másikban:)

2018. márc. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanazert, amiert a ferfial csaljak meg a bsratnojujket
2018. márc. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
53%

Ha a nő hormonháztartása még normális és aktív az ágyban, de a férfi lekettyenőben van, akkor sajnos a testi igény felülkerekedik a józan észen.

Vannak izgatott nők ez a lényeg, van aki szex nélkül koncentrálni sem tud és szenved a szex hiányától. Löttyedt férfi mellett te is megöregszel

2018. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Gyakorlatilag most r.bancoztad le a lányismerőseid többségét. Tedd a szívedre a kezed, tényleg így gondolod? Mit jelent az, hogy "a mostani nők"? Szerinted 50-100-200 éve más volt, akkor szerelemből volt együtt "a legtöbb nő" a párjával, de manapság már csak a pénz érdekli őket? Sajnálom ha így gondolod. Ha ezt látod a környezetedben, akkor nem jó helyen vagy, próbálj meg kitörni ebből. Az én lányismerőseim okosak, motiváltak, jól keresnek és nincsenek rászorulva arra, hogy eltartassák magukat (huszas éveink végén járunk, komolyan senkit nem tudnék mondani, akiről egyáltalán csak feltételezni tudnám, hogy a pénz miatt van együtt azzal akivel). A kérdésre válaszolva: valószínűleg hiányzik nekik otthon valami, vagy találkoznak valakivel aki leveszi őket a lábukról és nem tudnak ellenállni, de ez erkölcsileg nyilván aggályos.
2018. márc. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Férfiak is szokták, nem csak nők.:)

Egyébként szerintem sok oka van, pl nem érzik a kapcsolatukat a réginek, ezért valaki mással oldják meg a hiányokat, közben meg nem képesek szakítani a párjukkal, mert éreznek valami kötődést iránta.

2018. márc. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én páromat az exe azért csalta meg (ráadásul a párom legjobb barátjával), mert a párom 1 év együttlét után sem jegyezte el. Meg nem bírta elviselni, hogy miután rávette a páromat, hogy vegán legyen, szakács létére mégis készített húsos ételeket.
2018. márc. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az komoly :D
2018. márc. 4. 10:16
 8/8 anonim válasza:
A parom exe is lelepett a nala kb 10 evvel idosebb, csalados, 2 gyerekes, tehetos fonokevel, de elotte meg meg is csalta vele, vissza sirta magat 1 evre, mert erdeke fuzte a paromhoz, majd mikor ez az erdek megszunt el is hagyta erte, kb vegig hazudott neki. Baromi gusztustalan majd egy evtizedet igy lezarni, meg ha nem is kapta mar meg azt amit akart, van ennek jobb elintezesi mondja is. Fuggetlenul ettol ez nem a nagy tobbseg szerencsere, es nemtol fuggetlenul az emberek nagyresze nem igazan tud oszinte lenni, es le kommunikalni azt ha valami problemnaja van, sok bajt megelozne pedig!
2018. márc. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!