Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Baj ha tetszenek az Ázsiai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha tetszenek az Ázsiai csajok?

Figyelt kérdés

Koreai, Japán, Thaiföldi, Kínai...


Laposak de szép az arcuk



2018. febr. 28. 20:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%
Tudod kérdező, nem az a baj hogy tetszenek az ázsiai csajok. Hanem az hogy egy sötét bunkó vagy, aki leri.bancozza a nőket csak mert négerek.
2018. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Úgyhogy reménykedj, hogy az ázsiai csajok gyengéje az ostoba, nagypofájú bunkó.. Ja, remélhetőleg nem ilyen hülyék.
2018. márc. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Nem akarok hargba lenni a válaszolokal mert nem az én természetem de ezt nem hagyhattam szó nékül.


Tudod, 12. Én egy szóval se mondtam hogy az ŐSSZES néger nő Afrikátol, Mexikoig, hogy egy rib.nc, igen vannak egy páran de nem sokan, szerencsére!


De ha jobban teszik vedd úgy, hogy minden egyes nőre azt mondtam hogy ri*anc. Ha ez neked jobb válasz.

2018. márc. 1. 18:01
 14/18 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gond.

Én mondjuk itt élek Koreában és dolgozom, már egy ideje, de tudok ajánlani egy helyet. Ha budapesti vagy (akárki akit érdekel, nem csak a kérdező), akkor ajánlom a Seoul House nevű éttermet. Két egyszerű okból:

-Nagyon jó hely, tehát mint étterem is ajánlom. Tiszta, finom eredeti ízek, koreai család vállalkozása, kedvesek, a "feeling" teljesen megvan.

-A másik, hogy Magyarországon nagyon nehéz olyan alapanyagokat beszerezni, amikkel az igazán eredeti ízeket lehet visszaadni a koreai konyhából, viszont ez az étterem beimportálja. Ezért a Budapesten élő koreaiak nem tudják otthon megcsinálni. Ennek az lett az eredménye, hogy aki hazai ízekre vágyik, oda megy. Ott lehet ismerkedni bőven.


K. N.

2018. márc. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Sajnos nem Budapesten lakók de utána néztem Seoul House után hát facebookon nem mondanak érdekes dolgokat iránta


[link]

2018. márc. 1. 20:27
 16/18 anonim ***** válasza:

Amennyiben számodra fontos az, hogy az ételkritikus havilapok (igen, amikért fizetni kell) keretein kívül mit mondanak róla, akkor inkább tényleg ne akarj ázsiai lányokkal ismerkedni. Vagy legalábbis ne koreaival, japánnal, kelet-kínaival, taiwanival, vietnámival, vagy thaijal. Náluk ugyanis igencsak előre rombolod a kialakuló képet, ha más "nem mérvadó" emberek véleménye téged egyáltalán elgondolkoztat. A többi környékbeli országban (Myanmar, Laosz, stb) élő nőknek sem tetszene, de őket talán nem zavarná annyira.


K. N.

2018. márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Őszintén csak megkerestem éttermet. Nekem bejon az étterem (először is társaság csajok iránt :D) és mennyire ritka a korai stílusú étterem meg Koreai BBQ de nem csak Koreai ott a Japán Ramen is
2018. márc. 1. 21:43
 18/18 anonim ***** válasza:
33%
Nem baj. Koreai lányok nem laposak, come on fam, hisz szét vannak plasztikázva. :D
2018. máj. 21. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!