Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Van egy fiú aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy fiú aki szimpatikus

Figyelt kérdés
Van egy fiú, már lassan másfél éve ismerem. Első látásra nem volt szimpatikus, de aztán egyre többet láttam, és megtetszett. Beleszerettem. Sokáig nem vallottam be, még magamnak sem. Elég sokat találkozok vele, vagy hallok róla. Elég sok lánnyal volt már viszonya, és sokkal is kavar, de egy lány sem marad meg mellette. Amikor volt a szüreti, mind a ketten elmentünk rá, csak más társasággal. Akkor is néztük egymást, és mosolygott rám. Nem tudtam hova tenni ezt neki. Aztán idén valentin napon rám írt hogy "sziaa" (előtte még nem beszélgettünk neten) és vissza írtam neki hogy "szia" és azóta sem írt vissza. Nem tudom hogy mit szeretett volna tőlem. Gáz lenne, ha most megkérdezném? Egyépként amikor találkozok vele, mindig kedves, és tudok vele beszélgetni. Amúgy rendes srácnak tűnik, de nem nagyon ismerem szóval nem tudom hova tenni ezeket amiket csinált. Valaki segítsen!! Bocsi ha hosszú, meg értelmetlen lett. Köszönöm a válaszokat! :)

2018. febr. 25. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele élőben vagy ha nincs elég időd akár messengeren vagy viberen és ha már beszélgettek egyre több témátok lesz.
2018. febr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam is volt ilyen, rámírt egy fiú azt visszaköszöntem és semmi válasz.

Akkor minek ír rám? XD

Na mindegy, szerintem írj rá és kezdjetek el beszélgezmi. Nem gáz ha te írsz rá.

Egyébként a ha felakarod tenni neki a kérdést hogy miért nem volt képes visszaválaszolni a köszönésedre valentin napon akkor ezt élőbe tedd:)

2018. febr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hú nagyon nagy kő esett le most a szívemről, hogy mások is jártak már így. Köszönöm a tanácsokat, ráírok. :D
2018. febr. 25. 20:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!