Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Flegma velem a csaj mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flegma velem a csaj mit tegyek? Több lent

Figyelt kérdés
már 4 hónapja ismerjük egymást, nagyon jól összebarátkoztunk. 1 hónap múlva totál belezúgtam, megkérdeztem hogy összejönne e velem, egy talán-t irt rá(a szülei nem nagyon engedik)...az a problémám hogy én állandóan törődök vele, ő pedig magasról tesz rá.például: Ha nem irok rá nem is beszélnénk, akármilyen kedves vagyok vele, akármit irok neki, egy 2 szavas mondattal válaszol... irtam neki hogy ne flegmáskodjon mert ez igy nem működik.Azt irta hogy belefáradt a kedveskedésbe és nem tud kedves lenni.. ő az első nagy szerelmem 15 vagyok a csaj pedig 14. Elég messze lakunk egymástól úgyhogy csak suliba tudunk talizni.Ez a flegmáskodás az utóbbi 1 hétben jelentkezett. 1 szer összevesztünk (1 honapig nem beszéltünk) nem akarom elvesziteni a csajt.. adjatok valami tanácsot köszi :D
2018. febr. 18. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem csak kihasznál, ha azt modja , hogy belefáradt a kedveskedésbe, akkor vagy megunt, vagy csak megszokta, hogy vagy s ennyi. Ha szeretünk valakit, még akkor is ha fárdtak vagyunk kell legyen egy jó szavunk egymáshoz.

Véleményem szerint mond el neki, hogy téged ez zavar, s ha ez őt hidegen hagyja, akkor nincs mit tenni, elhagyod és találsz egy jobbat, aki tőrődik is veled.Ne akarj mindenkinek megfeleni.

Sok sikert! Remélem segítetem! Egy 16 éves lány. :)

2018. febr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, ne szólj hozzá. Ha nem keres, akkor ennyi volt.
2018. febr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!