Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ha megismernétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha megismernétek egy viszonylag jó pasit, de kiderülne, hogy hajmániás, akkor el tudnátok fogadni?

Figyelt kérdés

Jó véleménnyel vannak rólam a lányok, persze nem vagyok a legjobb pasi, de sokan kedveltek és jól kinézőnek tartanak. Személyiségben, tulajdonságokban is megnyerő vagyok sokak számára (nem mindenkinek), pedig akadnak bőven hibáim XD


Szóval az a problémám, hogy amikor szimpatikusnak tart egy lány és össze akar jönni velem, akkor az alapján döntök, hogy nekem is bejön-e külsőleg, azon belül is tetszik-e a haja. Sajnos van egy ilyen defektem, hajmániás vagyok, nagyon sokat számít nekem, hogy milyen a lány haja, elsőnek mindig azt nézem meg és kb. 10-ből 8 pontot ér nálam a haj milyensége. Egy lány szép testére is izgalomba jövök, tehát működök mint a többi pasi, csak még a lány hajára is gerjedek. Az exemnek imádtam a haja illatát, és vicces, de fésülni is szerettem :D A saját hajamra is nagyon igényes vagyok.


Tehát van, hogy amúgy nem néz ki rosszul egy lány, mégsem tetszik a haja és ezért inkább azok felé fordul a figyelmem, akik megragadnak rögtön a hajukkal.

Ha kiderülne ez a pasidról, hogy fogadnád? Totál gáz vagyok? Minden másban olyan jó visszajelzéseket kapok meg minden, csak ez a defektem egy titkolt oldalam, nem is tudom, merjek-e beszélni erről, ha lesz megint párom.



2018. febr. 11. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ez teljesen normális, mindenkinek van egy kialakult fétise, engem egyáltalán nem zavarna ha kiderülne a (jövendőbeli) barátomról valami hasonló. Nyugodj meg egyáltalán nem vagy gáz, ez teljesen normális. 15/L

2018. febr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én még örülnék is neki, pláne ha hagynád hogy a te hajaddal is foglalkozzak. Mert én ugyanilyen vagyok lányként, és amellett hogy kinézetre sokat számít, szeretem ha bele lehet túrni a fiú hajába. :)
2018. febr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy nekem kivételesen hosszú, egészséges, és különleges hajam van, egyáltalán nem zavarna, meg amúgy is szeretem, mikor a hajamat bizergálják.

Amúgy mindenkinek van ilyesmi, van aki a lányok mellét nézi meg először, vam aki a szemüket, csak sokszor ez fel sem tűnik az embereknek. Te pont a hajat figyeled, nincs ebben semmi furcsa.

2018. febr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen vagyok. Imádom a szép, ápolt hosszú női hajat és ezt nézem meg először.
2018. febr. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!