Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vegyem rá a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátnőm szüleit, hogy megengedhessék az együttalvást? 16F és 16L

Figyelt kérdés
Nem akarunk lefeküdni, mert barátnőm még nem szeretne csak egy kicsit együttlenni kettesben, de ezt a szülei erősen ellenzik. Nem hiszem, hogy túl korai lenne annak fényében, hogy a 13 évesek már basznak. Vagy csak az a bajuk, hogy nálam aludna így nem tudnák felügyelni az eseményeket. PLS help me!
2018. febr. 7. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Féltik a lányukat. Ennyi. Majd ha neked is lesz lányod megérted.


Ha ellenzik ez van, el lehet minőségi időt tölteni együtt alvás nélkül is tölteni. Volt barátnőmmel csak fél év után aludtunk először együtt, ekkora engedték meg a szülei neki, és én aludtam ott először. Utána még 2 hónapig nem is feküdtünk le (persze a petting ment), mert tiszteletben tartottam a lányt, mert szerettem.


Te tartsd tiszteletben a szüleit, el jön ennek még az ideje hidd el. :) Illetve a lánynak kell beszélni velük, hogy megbízzanak benne, hogy nem csináltok semmi hülyeséget még véletlen sem.

2018. febr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
73%
Ha látják hogy nem erőltettitek annyira akkor jobban megfognak bízni benned és akkor megfogják engedni egy idő után az együttalvást
2018. febr. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!