Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok Valentin napi ajándék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok Valentin napi ajándék tippeket adni, fiúknak?

Figyelt kérdés
22 éves barátom van és elképzelésem sincs hogy mit tudjak neki venni.. 5 hónapja vagyunk már együtt.. Remélem tudtok pár jó ötletet adni, azt megköszönném:)
2018. jan. 29. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Feles nyaklánc(egyik fele nálad másik nála pl.szives)
2018. jan. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Hát kérdező, én kézileg készítenék egy kis emléktárgyat, akár kőből, akár fából, hasonló dolgokból, és ebbe is bent van a szándék, hogy mert szereted, azért teszed mindezt, ezt fogja ő értékelni :). De ugyanúgy, jó az is amit az 1-es válaszoló mondott. 16/F Írj privátot, ha kell valami tanács még.
2018. jan. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom ismere-e a pinterestet de ott nagyon jo DIY otletek vannak szerintem erdemes felnezni ;)
2018. jan. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Csokit, parfümöt, mozi jegyet, DVD-t popcornnal és meglepetés mozi este otthon, pólót, pezsgőt, főzz neki vacsorát, vegyél valami csinosat magadnak és várd abban, írj le egy kis noteszbe okokat hogy miért szereted esetleg mellé ragasztott közös képekkel, csinálj fényképalbumot az eddigi közös élményeitekről, menjetek el egy hétvégére valahová együtt pihenni.
2018. júl. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!