Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszünk egymásnak, mégsem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszünk egymásnak, mégsem történik semmi, miért?

Figyelt kérdés
Van 1 srác akit kb. 3 éve ismertem meg. Azóta is tartjuk a kapcsolat kisebb nagyobb szünetekkel. Anno mikor találkoztunk mindig nagyon kedves volt velem, ölelgetett, puszilgatott, jól el voltunk, de sosem lett több barátságnál. Nekem a kezdetektől tetszett ő, tudott is róla, mégsem történt semmi, szóval gondoltam biztos csak barátként tekint rám, szóval feladtam és megismertem 1 srácot akivel pár hónapig jártam is. Viszont azóta szakítottunk, és ujra felkeresett az először említett fiú. Mondta hogy jó lenne ha szorosabb lenne köztünk a kapcsolat, és egy haverjától meg tudtam hogy nagyonis tetszek neki. És itt jön a bökkenő...2 hete elhivott egy házi buliba és le se szart, bunkózott meg más lánnyal volt el... Miért viselkedhetett így? Miért van az hogy facebookon be nem áll a "szája" , személyesen meg alig beszéltünk?? Ennyire elveszett volna az élő kommunikáció? És mondtam neki hogy miért volt ilyen és ez nekem rosszul esett, erre azt mondta ő ilyen. Tehãt a lényeg hogy tetszünk egymásnak, birjuk egymást még sem történik semmi. 1 közös ismerős szerint azért ilyen mert már sokat csalódott... én mindig keresem, írok is neki de egyik nap tök kedves másik nap meg rideg, mint aki alig várja hogy lekopjak. Szerintetek hagyjam inkább, mert ilyen magának való és úgy sem lesz semmi? Akinek van hasonlo tapasztalata fiúkkal nyugodtan ossza meg mit csinált😊

2018. jan. 29. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már 3 éve tartjátok a kapcsolatot és ő is felkeresett téged, akkor szerintem nem arról van szó, hogy nem érdekled. Szerintem talán fél lépni, azt hiszi, hogy mivel te korábban összejöttél egy másik sráccal is, ezért nem érdekel téged. Ha ez nem igaz, próbálj meg jelezni neki, hogy igenis csak rá vársz. Közben pedig járj el szórakozni, legyél minél többet a barátaiddal és hidd el, küzdeni fog érted ezerrel, ha elérhetetlennek lát téged. Sok szerencsét, remélem sikerül nektek! :)
2018. jan. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy végig olvastad és ilyen normálisan válaszoltál! Rendes tőled! :) Az a baj a házi buli meg a sok bunkózása után én is úgy érzem, hogy ő nem akar semmit... 😅
2018. jan. 29. 15:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!