Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért ragaszkodik ehhez ennyire?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragaszkodik ehhez ennyire?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel jóba vagyok. Tudja hogy kedvelem, és szeretem. De mindig azzal jön, hogy nem ismerem őt, és ha meg is ismerném csak megbánnám hogy közeledtem felé. De én minden alkalommal elmondom, hogy nem félek attól ami ő.

Rákérdeztem már többször is célirányos kérdésekkel arra hogy akkor most van-e esélyem, és nem utasított el. Sőt, inkább arra célzott hogy van.

Az előző kapcsolata volt neki az első, és kb. 3 hónapja ért véget az, úgy hogy a végére már teljesen kiábrándult a srácból. A probléma az, hogy a srác gyakorlatilag tönkretette szegényt, ami azzal együtt hogy amúgy is alulértékeli magát csak ront a helyzetén. Ez a srác volt neki az első ember akivel úgy viselkedett hogy tényleg hitt abban hogy neki így a tökéletes. De a srácnak nem volt az. Ugyanezt (valszeg pont ez miatt) nekem nem hiszi el, pedig akkor is ott voltam neki amikor a sráccal összejött. Segítettem a kapcsolatuk elejét, csak az a gyerek eléggé rosszul hatott a lány életére.


Tudom jól hogy ehhez idő kell, és nem is akarom siettetni de ha ennyire elzárkózik akkor a végén tönkretesz ezzel a viselkedésével.



2018. jan. 2. 15:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld meg újra "rendbehozni". Találkozz vele,mond neki,hogy szép, simítsd meg az arcát néha, "véletlen" érj a kezéhez, beszélgess vele bizalmasan, hogy tudja rád számíthat.Ha hazaindultok egymástól,akkor öleld meg és nyomj egy puszit a homlokára,vagy csak nézz mélyen a szemébe és mond neki,hogy rád számíthat.
2018. jan. 3. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!