Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mégis mit csináljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mit csináljak? Totál beleestem.

Figyelt kérdés
Van egy srác egy másik suliból, akivel heti egyszer van közös órám a nyelviskolában. Október óta totál bele vagyok esve, ha látom, konkrétan majd kiugrik a szívem a helyéről. Órákon szokta simizni a combom, meg csikizni az oldalam. Legutóbbi órán megölelt, és amikor elköszöntünk kaptam egy cuppanóst az arcomra. De mindenki azt mondja, akikkel beszéltem róla, hogy oké, hogy helyes, de nem kellene vele lennem, mert hogy voltak már rossz dolgai is. De velem tiszta aranyos, meg figyelmes. És még nem bántott meg. Bár amikor megtudtuk, hogy elmarad egy óránk, csak annyit mondott, hogy kár, mert nem fogunk tudni játszani. Nem tudok mit kezdeni vele, mert ugyan velem egyidős, de sokkal magasabb, meg helyesebb. És a fél sulija odáig van érte.

2017. dec. 15. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Simogatja a combodat? Hogy mit csinál? Érdekes...
2017. dec. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsovel egyetertek ez is a "rossz dolgai" köze tartozik!
2017. dec. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ne te legyel kiszolgaltatva, amig te tobbet erzel iranta es jobban akarod ot, mint o teged, addig biztos h ne menj bele semmibe
2017. dec. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Milyen "rossz dolgai" voltak korábban?

Ha csak ez kell a szerelemhez, én is megsimogatom a combjaidat! f.

2017. dec. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Állítólag verekedett részegen is, meg józanul is. Meg terjengenek olyanok, hogy csalja a barátnőit, meg hogy ha éppen nincs csaja, akkor meg sok lánnyal kavar egyszerre.

És kedves #4! Nem, nem elég ennyi, de én nagyon szeretem, és tőle a legkisebb mosoly is óriási boldogság nekem.

2017. dec. 18. 06:34
 6/7 anonim válasza:
A verekedés feltétlenül rossz dolognak számít? Ha például magát védte? Vagy valakit aki/ami fontos neki?
2017. dec. 25. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszed veled különbül bánik mint a többiekkel, ne hidd ezt, ideje elhessegetni a rózsaszín felhőket. Rajtad kívül gondolom párhuzamosan 3 lánnyal ezt csinálhatja.

Amik terjengenek róla nem alaptalanul terjengenek.

Akármilyen cuki mukinak, helyes a gyereknek hiszed,felejtsd el mert úgyis téged fognak kihasználni, és te fogsz sérülni.

Jobb az ilyet elkerülni, aki jól néz ki, mindig kihasználja ezt, és visszaél vele.

2017. dec. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!