Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Régebben volt egy lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben volt egy lánnyal valami, de végül nem lett belőle kapcsolat, mert nem akart, aztán nekem volt kapcsolatom, de most irogat. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Egyszer rámírt,hogy megakar ölelni, aztán azóta rám irogat,azt mondja folyton,hogy jó velem beszélni.Ilyenekből az jönne le,hogy érdeklem.De Instagramon kivan neki rakva egy D betű szívvel, ebből meg az,hogy van valakije.Most csak játszik velem?

2017. dec. 3. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nemigen szoktam belemenni az ilyen online facebook, instagrammos akármikbe. Kérdésre válaszolva: Ha nem csak fent maradt az oldalon az a dolog, akkor van valakije, és igen, játszik veled. Tudod, vannak olyan emberek, akik viccnek tekintik az életet, igazából, ez szerintem, nembaj, ha a sajátjukkal teszik ezt. De másokéval, ne tegyék.
2017. dec. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amúgy egy utcában lakok a csajjal,de én is így gondolom,hogy játszik velem,mert mi mást jelenthet egy D betű szívvel,vagy pedig másokat akar becsapni azért van neki kirakva...
2017. dec. 4. 06:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Vannak akik a baratnőik kezdobetujet is ki rakják, lehet "D" a legjobb baratnője.

Szerelmuk melle lakatot is szoktak tenni

2017. dec. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor kérdezzem meg?Hátha őszintén válaszol?
2017. dec. 4. 15:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kerdezd meg, nem hiszem hogy letagadja
2017. dec. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg mindenképp, és írj hogy mi volt!!
2017. dec. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a D betű a kutyája:D
2017. dec. 17. 19:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!