Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha közeledik hozzám egy fiú,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha közeledik hozzám egy fiú, egyszerűen nem merem közel engedni magamhoz. Ti is voltatok már így? 15/L

Figyelt kérdés
Valamelyik nap elmentünk haverokkal szórakozni és az egyik fiú BARÁTOM oda jött és szerelmet vallott nekem. Szegénynek nem tudtam mit mondani, nem is nagyon tetszik nekem. Volt már barátom de régen és az se komoly volt. Szóval eléggé tartok mikor egy fiú találkozni akar velem, vagy csak így hülyeségből mikor játszunk mersz v. merszt és pont meg kéne csókolnia valamelyik fiúnak engem akkor is ideges leszek és inkább kibújok a játék alól.

2017. nov. 3. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudnék erről pár dolgot mondani, de max ha írsz privátot, itt csak a lepontozás megy :D
2017. nov. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Én senkit sem merek közel engedni magamhoz 15/L
2017. nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az aranyos lányokat mindig közel merem engedni magamhoz :P xD F
2017. nov. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!