Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy is kéne csinálnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tokre tetszik de azt se tudja ki vagyok , Nemtudom mennyire gaz lányként kezdeményezni de hogy csinaljam ??

2017. nov. 1. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kezdeményezz, én személy szerint örülnék neki, ha egy lány kezdeményezne, de már nem fog megtörténni, mert foglalt vagyok :). Szóval, menj oda hozzá, beszélgessetek, és ha lessz közös témátok, elfogadjátok egymást, akkor jól meglesztek. 16/F Ha kell valami írj privátba, válaszolok amint tudok.
2017. nov. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Először is használj ékezeteket mert könnyű félre olvasni a szavakat...
2017. nov. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásért meg minden de gyorsan le akartam írni , és az ékezetek miatt is .
2017. nov. 1. 22:22
 4/9 anonim válasza:

Jahát én kérek elnezést(Nem bántásból)

Egyes emberek már "megszokásból" nem használnak ékezetek.

Amugy tenyleg nem gáz lányként kezdeményezni.

De van egy jó teknika egyszerűen megmondod az egyik barátnődenk hogy írja azt a srácnak hogy:Tökre összeillesz egy barátnőmmel. És ha szabad a srác akkor elkezd érdeklődni irántad ha van csaja akkor vissza se kérdez hogy ki.

2017. nov. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

És ebből nemtudok rosszúl kijönni?

Akkor mi van ha , hogy tegyük fel , hogy a fiú nem kezd el kezdeményezni ?

2017. nov. 1. 22:33
 6/9 anonim válasza:

Akkor......

Milyen viszonyba vagytok?

Mármint osztálytárs vagy mi?

2017. nov. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egy suliba jártunk ő fölöttem járt és előbb ballagot el mint én ugye , és igazából már beszélgettem vele de csak ilyen röpke beszélgetés volt
2017. nov. 1. 22:52
 8/9 anonim válasza:

Akkor írj rá egy üziben hogy: Szia véletlenül nincsenek meg neked a (pl.:nyolcadikos) dolgozatok és elkeztek dumálni hogy amugy mizu micsinálsz és érezni fogod hogy érdekled vagy szarik rád.

Ha úgy látod hogy érdeklődik utánad akkor kérdezd meg hogy nem-e mentek el valahová.

2017. nov. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké Köszi a segítséget :)
2017. nov. 1. 23:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!