Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A legjobb fiú barátom többet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb fiú barátom többet érez?

Figyelt kérdés
Szóval.a legjobb fiú barátom mostanában furcsa dolgokat mond nekem,hogy nem tudja elképzelni nélkülem az életét.én pedig eltudom :D.mit mondjak neki ha nem akarok semmit barátságon kívűl??(a legjobb barátnőmnek ugyan ilyeneket mond,csak a barátnőmmel megbeszéljük ezeket)

2017. nov. 1. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
hát mondjuk ne ide írogass ki kérdéseket, meg ne a barátnőddel beszéld meg a dolgokat, hogy kinek mit ír a srác, hanem őt kérdezd meg, hogy mit hogy ért, és ha soknak érzed a viselkedését, mondd meg, hogy vegyen vissza, és kész..
2017. nov. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Rubina07 ***** válasza:

Szia!

Én pár napja estem át azon, hogy a legjobb fiú barátom szerelmet vallott nekem. Mindig is tudtam, hogy kicsivel több vagyok neki, mint legjobb barát...de szerelemre nem gondoltam volna.

Nos, nálad annyi a különbség, hogy ő nem nyíltan mondta meg a dolgokat. Hanem utal rá.

Szerintem mindenképp beszélj vele róla. Kérdezd meg, hogy pontosan mit akar ezekkel mondani. Ha elmondja, hogy többet érez akkor mondd el neki szépen megfogalmazva, hogy te csak legjobb barátként tekintesz rá; hogy sajnálod; hogy szeretnéd, ha minden olyan lenne mint régen (már ha akarsz vele még barátkozni).

Az, hogy hogy reagál...kérdéses. Jobb esetben elfogadja és minden a régi marad (csak számára még egy ideig vagy sokáig több maradsz a szíve mélyén). Rossz esetben meg nem viseli el a visszautasítást...

Ha meg nem érez többet, akkor nyert ügyed van xDD

Remélem tudtam neked segíteni :D

2017. nov. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. nov. 2. 05:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!