Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Több mint 3 hónapja beszélgetek egy fiuval interneten keresztul,mivel nagyon messze lakunk egymástól.

Mindig megy a videóhívás, a hanguzi vagy éppen a Snapchat. Mindent elmond nekem(én is neki), meg azt is hogy hány egyéjszakás kalandja volt,de tudom hogy ez neki tényleg csak azt jelenti mivel mindig kapok képet hogy mit beszél a lányokkal.

Múltkor szoba került a bizalom és hasonlók, majd azt mondta hogy mindig 1 vagy maximum 2 ember van az életében aki fontos neki - ebből az egyik én vagyok.

Szerintem szeretem. Ti mit gondoltok erről?


2017. nov. 1. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

Tudod mi a különbség a 10, a 18 és a 30 éves nő között?


- A 10 éveset lefekteted és mondasz neki egy mesét.

- A 18 évesnek mondasz egy mesét és lefekteted.

- A 30 évesnél már nincs mese.

2017. nov. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Viccet félre téve, el tudom képzelni, hogy komolyan gondolta akkor, amikor mondta. Ennek ellenére nagyon érdekes, hogy az életében az a legfontosabb ember, aki több kilométerre van tőle és nem kell vele élőben találkoznia. Vajon milyen módon nevelték, ha az anyja, apja számára nem fontos. Vajon milyen ember lehet, ha egész iskolából nincsenek barátai? Mitől lehet ez?


Értem, hogy jó érzés, ha azt mondja valaki neked, hogy te számára fontos vagy. Ám mi alapján mondja ezt? Ezt érdemes végig gondolni.


Az én gondolatom, hogy lelkileg tudtok egymásnak segíteni a netes kapcsolatotokkal. Ám ez nem egy szemtől-szemben kapcsolat. Sok olyan eleme lehet ennek a kapcsolatnak mindkét oldalról, amit csak beleképzeltek, azaz idealizált, nem valós.


Az, hogy valaki meghallgat és lehet vele beszélni bármiről az nagyon felszabadító és izgató tud lenni. Ezért is szokta beleszeretni a pszichológusba az emberek, mert máshonnan nem kapják meg azt a figyelmet, törődést, amire vágynak.


Te is vágysz az egyéjszakás kalandra? Messze az otthontól, hogy titokban, szoros kötelékek nélkül megeshessen?

2017. nov. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló!

Sajnos az édesapja már nem él, a második fontos ember a számára pedig az édesanyja!


És én nem vágyom egyéjszakás kalandra, hiába írnám hogy én nem olyan vágyok, ezt csak az hiszi el aki ismer is, mert manapsag kevés az olyan 16 éves lány.

Válaszod köszönöm!

2017. nov. 1. 09:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!