Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » SOS mit kėne tennem hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS mit kėne tennem hogy ne ėrezzem magam ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés

14éves lány vagyok!

6éve járok valakivel egy nagyon jo pasival aki elvileg nagyon szeret! A szüleink is nagyon jóban vannak ám még nem történt meg és elvileg ő is szűz és én is az vagyok! De mostanában nagyon el bizonytalanodtam hogy o az e mert olyan furcsa velem mostanaban! Igazabol azt hiszem tudom mi az oka! Igazándibol eloszor azt hittem azert ilyen rideg hozzám mert a szulinapom kozeledett es egy nagyon nagy bulit szervezett le nekem es azt hittem azert ilyen mert hogy faradt! De nem sajnos nem jott be a megerzesem! 2hete a sulinkba a mi osztalyunkba egy lany jott aki eloszor kedves volt velem de amikor megtudta hogy az osztaly leghelyesebb pasijaval jarok azota nagyon bunko velem! A baratom segit neki a tantargyakban es gyakran megy at hozzajuk vagy forditva! Ez eloszor nem is zavart nagyon kozeli baratok lettek na es ez mar zavar! Amikor a baratommal vagyok es a kozelben van mindig csak mosolyog es a multkor hallotam egy beszelgeteset az egyik volt osztalytarsaval beszelt telefonon es azt mondta hogy egy kislany nem alithat engem meg hiszen a pasija mar a foldon hever elottem es szerintem az en baratomrol beszelt! Szerintetek??? Ezt is sirva irtam meg mert igazabol 1osztalyos korunk ota eggyutt vagyunk! Es nem szeretnem elvesziteni !! Szerintetek mit tegyek !!


2017. okt. 29. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Probalj meg vele higgadtan beszelni,

megbeszelni a dolgokat. Sajnos nem nagyon tudsz vele mit kezdeni, ha a srac érez vmit a masik lany irant.😢 Kitartast!

2017. okt. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már probaltam de amikor felhozom ezt akkor mindig lehulyezz meg hogy csak ez az egesz csak az en agyszulemenyem hogy o massal jar meg hogy feltekenysegre semmi okom. De igazabol mar megmondtam neki hogy van okom a feltekenysegre ha ilyen rideg hozzam de o erre csak azt mondja:mas lanyt az eleteben nem tudna elkepzelni csak engem! De ebben nagyon ketelkedem!!
2017. okt. 30. 06:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha konnyen felkapja a vizet, az is egy jel sajnos😢
2017. okt. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ma viszont kedves volt velem kicsit sem rideg es a szuzessegem is elvette 15evesen !! Szerintetek mik ezek a hangulat valatozasok??
2017. okt. 30. 20:46
 5/7 A kérdező kommentje:
Vagy csak azert volt ilyen mivel nem talalkozott a csajjal a suliban mivel ugye szunet van
2017. okt. 31. 07:34
 6/7 anonim válasza:
Nem igazán értelek miért fekszel le valakivel 15 évesen?
2017. nov. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mar elmultam 16 januarban leszek 17
2017. nov. 30. 07:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!