Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek nincs elegetek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nincs elegetek a szerelemből? Nálam az van, ha megtetszik valaki akkor félek vele beszelni

Figyelt kérdés
2017. okt. 29. 20:02
 1/6 Modeler ***** válasza:
Szerintem még túl fiatal vagy ahhoz, hogy megérts milyen a szerelem... Egész más az ha kedvelsz valakit vagy tetszik. Majd gyere vissza akkor ha vetted a bátorságot és beszéltél az illetővel.
2017. okt. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
18vagyok
2017. okt. 29. 20:11
 3/6 anonim ***** válasza:
isten ments a komolyabb érzelmektől. 24 éves nő vagyok, nem hinném magam defektesnek attól, hogy nem vágyom a szerelemre.
2017. okt. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is elegem van belőle. De csak mert viszonzatlan mindig. (Én oda merek menni, huszadszor is, de ha elküldenek...)
2017. okt. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is elegem van belőle, mert ugyan ideig-óráig a felhők felett szállsz, főleg ha viszonozva van, de az utána következő csalódás mélyebbre visz, mint bármi. Ezen kívül amikor szerelmes vagy, nem tudsz másra koncentrálni eléggé, amit akkor fogsz megbánni, amikor vége - nálam mindig ez történt. Sok célomat azért nem vittem véghez, mert egy szerelem 'közbejött', és csak utána döbbentem rá, hogy helyette már rég megtehettem volna amit előtte annyira elhatároztam. Én egyelőre ebből kiléptem, jelenleg akármennyire is tetszik valaki, inkább koncentrálok a céljaimra. Van még idő mindenre :) 21f
2017. okt. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a több éve tartó viszonzatlan szerelemből van elegem. Néha már azt hiszem elmúltak ez érzéseim,de hamar rá kell jönnöm,hogy nem így van...sőt azt hiszem egyre erősődnek,és napról napra jobban bele szeretek az illetőbe :(
2017. okt. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!