Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Félénk/szerény fiúk, ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk/szerény fiúk, ti hogyan mutatjátok ki egy lánynak, ha tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú évfolyamtársam, aki elég visszahúzódó, már-már antiszociális, de nekem nagyon bejön a srác. Van pár haverja az osztályában, akikkel elvan, de mások előtt nem igazán nyílik meg. Minket véletlen "összehozott" a sors, szóval beszéltünk már élőben, chaten is, bár többnyire eddig én írtam rá. Kissé elkeseredtem az elmúlt héten, mert ártatlan köszönéseken és mosolyokon kívül jóformán már semmiféle kommunikáció nincsen köztünk. Barátnőim szintén ismerik a srácot, és mindegyik azt mondja, hogy legyek türelmes, mert elvileg már ez is nagy szó, hogy köszön, meg hogy beszéltünk, mert TÉNYLEG nagyon introvertált a srác, és lehet, még nem biztos magában.

Én nem tudom... Ez tényleg így van szerintetek?

16/L



2017. okt. 28. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Odamegyek a lányhoz és pofán fingom! Garantált siker 🏆💪
2017. okt. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem szimplán nem akar tőled semmit.

Ez a türelem meg mi? VÁrni akarsz hónapokat/éveket? Aztán lehet össze sem jön. És kidobtál értékes időt.

Egyrészt ne nyomulj, mert az közönséges egy lánytól. Másrészt én hagynám. Mit kezdenél vele párkapcsolatban? Szerintem egy fiatal szerelem legyen lendületes, vidám, mosolygós, vad. De vele valószínűleg ülnétek egymás mellett és valami lenne valahogy.

2017. okt. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon hasonló helyzetben vagyok én is, átérzem a helyzetedet :/ Logikusan azt mondanám, ha nem szeretnél te kezdeményezni, akkor hagyjad inkább, mert ezzel csak a saját magad dolgait nehezíted meg. De mivel nekem sem sikerül hagynom, mindig feltámad bennem a remény, hogy na majd most, ezért elég álszent duma lenne tőlem :D Nyomulni semmiképp se nyomulj, de a kezdeményezés nem egyenlő vele. Felajánlhatod hogy találkozzatok suli után vagy ilyesmi, és a reakcióból pl már jobban láthatod mit gondol. Sajnos nekünk más dolog is nehezíti a helyzetet, így ha lenne is ehhez bátorságom sem tehetném meg, de neked szerintem ez az esélyed van. És ráadásul mivel annyira introvertált semmi esetre sem kell tartanod tőle, hogy sokan megtudják ha netalántán nem viszonozza.

Egyik válaszoló írta, hogy csak ülnétek egymás mellett. E

2017. okt. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Előző voltam, bocsi véletlen küldtem el az előbb...


Szóval ezzel sem értek egyet. Kapcsolatban azért sokan képesek jobban felengedni, és ha te akkor már bátrabban állsz a dolgokhoz, hogy tudod ő is akar téged, nem lesz unalmas a kapcsolat.

2017. okt. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Barátként tekint rád, szerintem...
2017. okt. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#3: Annyi nyitott, pozitív, vidám ember van a világban, erre ti meg oda vagytok egy-két határozatlan, búvalb..szott emberért. Hihetetlen. Annyival boldogabbak lehetnétek mással, ha nyitottabbak lennétek rá. Egy kapcsolatnak nem szabad ilyen nehézségekkel indulnia. AMit te és a kérdező átéltek, semmiképp nem egy normális kapcsolat előjele. Ez olyan, mintha kapálóznátok a vízben ahelyett,hogy úsznátok.
2017. okt. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy egy életképtelen, búvalb*szott srácról van szó. Vicces, életvidám, barátai is vannak, csak éppen nem egy népszerű srác, nem szeret a középpontban lenni. Ha beszélünk, tök jófej, mintha kissé zavarban lenne, de meg tud nyílni. Nem véletlenül tetszett meg, egy magába fordult emberben mégis mi lenne vonzó?
2017. okt. 29. 23:22
 8/9 anonim ***** válasza:

#7:"Nem véletlenül tetszett meg, egy magába fordult emberben mégis mi lenne vonzó?"

A srácot "nagyon introvertált"-ként írtad le, tehát akkor magába forduló. Te most saját magadat keverted meg.

Szerintem te nem talélkoztál még se életvidám ,se jó fej emberrel. Az életvidám ember kifelé forduló, nyitott a világ (új) dolgaira, és az emberekre. Ehhez nem kell népszerűnek lenni.

2017. okt. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehet életvidám egy szerény, zárkózottabb ember is. Nemár hogy te próbálod megítélni helyettem. Lehet, hogy a zárkózott kissé túlzás volt. Szerény/félénk, akkor inkább ezt mondom, hogy ne legyen félreértés. Ha elkezdek vele beszélgetni, megnyílik, és látszik rajta, hogy tényleg életvidám, és szerintem egy életvidám ember nem csak az lehet, aki ezt annak is kimutatja, aki pont leszarja. Ha a barátai, szerettei körében jól érzi magát, vidám, stb. Akkor már szerintem életvidámnak mondható. (Bocsi a szóismétlésért)
2017. okt. 31. 22:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!