Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg ennyire gáz hogy én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire gáz hogy én nem vagyok olyan, mint ő? 16/l

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akivel már legalább 5 éve ismerjük egymást. A lényeg, hogy akárhova megyünk, általában a fiúk rá szoktak először felfigyelni. Nem mellesleg rajta már a fél város átment, mert mindenkinek teszi magát, kb mindenét kiteszi, tele van az arca öt tonna vakolattal stb. Rám meg furán néz, hogy nekem még nem volt kapcsolatom. Őszintén szólva még nem is tudom elképzelni, hogy legyen akárkim is. Meg hogy vegyek fel normálisabb ruhákat, legyek kicsit feltűnőbb.

Én jól érzem magam így, ő meg nem akarja elhinni és kiröhög miatta, már szinte az összes ismerősének egy nyomoréknak állított be. Nagyon rosszul esik, hogy csak azért mert én nem állok össze mindenkivel, már ki kell röhögni..


2017. okt. 28. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
A kérdés az, hogy miért barátkozol vele?
2017. okt. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is volt ilyen barátnőm. Én azért barátkoztam vele, mert amúgy nagyon jó fej volt, sokat nevettünk együtt, meg régóta barátok voltunk.. De egy idő után betelt a pohár és rájöttem, hogy az ilyen ember nem barát.:) Nem beszélek vele már kb. egy éve és nem is bánom. Azóta én nevetek rajta, mert nagyon szánalmas. Vannak azóta igazi barátaim. Neked is ezt ajánlom. 16/l
2017. okt. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó válaszát adom, hagyd ott ezt a lányt, az ilyen csak egy "mai" sértegetés divatot követő lány, nem is nevezhető lány-nak, hanem egy domináns embernek inkább. 16/F
2017. okt. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért barátkozol ilyen selejtekkel? Az értelmes srácok nagy része le sem köpi a barátnődhöz hasonló ribiket. :P Öltözködj úgy ahogy szeretnél, kapcsolatot meg ne azzal szerezz, hogy mutogatod a bájaid. Meg ha már ilyen jól megy nekem a tanácsadás, hallgass metált, a metál király. :D
2017. okt. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Igen én is csak azt tudom mondani amit #4... Nem jó ha azért öltözködsz úgy ahogy mert más azt mondja...Kapcsolatod meg főleg ne azért legyen mert mások cikinek tartják, hogy nem volt.

(És igen hallgass metált *-* Amúgy metál jó doloog)

2017. okt. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
*A metál jó dolog
2017. okt. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!