Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mégis mi van velem? Segítség

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi van velem? Segítség

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki szerelmes belém, be is vallotta és szeretne összejönni velem, bár is tegnapig szeretett volna, én még nem szerettem belé, soha nem voltam még szerelmes, ez nagyon új nekem, kértem hogy várjon mert nekem több időre van szükségem, viszont tegnap beszélgettünk és ő azt érzi hogy én nem vonzódom hozzá, nem is kedvelem és hogy ő nem akar olyan lány után furni akinél nincs esélye. Hétvégén találkoztunk volna, de lemondta, sikerült vele annyit megbeszélni hogy ma nem beszélünk, szombatig eldönti hogy eljön-e. Én viszont nem tudom hogy később bele tudnék-e szeretni, nem akarom még jobban összetörni azzal hogy húzom az idejét és talán hitegetem is, viszont nem akarom így hagyni a dolgokat :( mit tegyek? Már nem értem mit akarok.
2017. okt. 20. 09:55
 1/5 A kérdező kommentje:
azt még megéri tudni hogy nagyon jól kijövünk, még nem csókolóztunk, csak ölelés volt, és igazán nem tudom hogy akarok-e vele találkozni vagy sem, most nagyon bánom ami történt, össze szorul a szívem, néha sírni van kedvem és néha elkezdek remegni. Mit jelenthet ez? találkozzak vele? és ha találkozunk mit mondjak?
2017. okt. 20. 10:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Adj neki egy esélyt, mert ha nem vagy teljesen ellene, az már jó.
2017. okt. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok elleneés, már most alíg bírom ki hogy ne írjak neki. Én egyszerűen félek hogy ha nem szeretnék bele akkor azzal nagyon megbántom és ezt nem akarom.
2017. okt. 20. 12:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne ezen parázz! Írj neki :) Örülni fog. A legtöbb első randi ilyen, nem szereti mindkettő a másikat. De kedveled őt és nem kizárt, hogy tudnád szeretni.
2017. okt. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A randi után nem is volt gond, utána volt még egy randi, most kb 3 hete ismerjük egymást.
2017. okt. 20. 13:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!