Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért álmodok a volt barátommal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok a volt barátommal?

Figyelt kérdés
Nyár elején szakítottunk a volt barátommal.Akkor még mind a ketten tisztába voltunk azzal hogy ennek ellenére is szeretjük egymást így egész nyáron tartottuk a kapcsolatot.(De közben nagyon rosszul voltam ez miatt a dolog miatt mert tudtam hogy én nagyon szeretem és senki nem váltott még ki ilyen érzelmeket belőlem.)Találkoztunk és úgy tűnt hogy minden jól fog alakulni.Viszont ez sajnos nem így alakult.Én ezek után megismertem egy fiút akivel nagyon jól éreztem/érzem magam és végül össze jöttünk.Viszont hetek óta a volt barátommal álmodok és nem tudom mihez kötni ezt a dolgot és ebben szeretnék segítséget kérni hogy ez mitől lehet.
2017. okt. 19. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha valakiről álmodsz, az a hiány jele.

Ezzel semmi gond sincs. Egy picit lehetne részeltezni az álmokat: mitcs csinál, kivel van, Te kivel vagy, mit csinálsz épp... vagy csak hirtelen felvillan egy pillanatra, és el is tűnik. Ha az utóbbi, akkor semmi gond sincs, van a lelkedben egy kis űr, ami az Ő helye. Ezt nagyon nehezen lehet eltűntetni. Ha szeretnél ettől megszabadulni, tegyetek olyat a mostani barátoddal, amit az előzővel nem mertetek. Ez legyen annyira mélyre ható, amitől elmúhatnak ezek az álmok (a legjobb az, ha elmondod neki, mi az amire legjobban vágysz, akármi legyen is az). Ha viszont együtt vagytok, beszélgettek, jól érzitek magatok (az álmodban) érdemes lenne megpróbálkozni újból.

Remélem segítettem.

2017. okt. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!