Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
A nyáron volt egy srác akivel együtt voltam.Ő volt az első komoly szerelmem,olyan szintű volt,hogy már a szüleim tudtak róla és az ő szülei is tudtak rólam.Volt akkoriban egy lány,akivel sülve-főve együtt voltunk,legjobb barátnőm volt.Neki az unokatestvére a fiú.Jól kijöttünk egymással,bár sokat veszekedtünk,ilyen "se veled se nélküled" dologra hajazott.Miután elkezdődött a suli,nem igazán beszéltünk,próbáltam neki írni,de vagy nem válaszolt vagy figyelmen kívül hagyta.Volt hogy fordítva.Aztán végül megbeszéltük,hogy csak barátok leszünk,és ennyi.Nagyon fájt,mert azt hittem nem ridegülünk el ilyen módon,hiszen komoly volt.Mármint tényleg,a tettei is mutatták hogy komolyan gondolta,és nem csak felszedni akart.Vagy hát azt hittem.Egyszerűen csk nem bírom felfogni,hogy ami ilyen volt,z hogy érhetett így véget.A lánnyal akinek az unokatestvére,azóta nem vagyunk jóban.A fiú azóta írt már 2szer is hogy mi a helyzet velem,mióta "lezártuk".De én nem merek írni neki pont emiatt,mert a lánnyal összevesztem,és ha ő utál valakit a srác is.Bonyolult.Lassan 1 hónapja nem beszélünk,és nagyon hiányzik,nem tudom elfelejteni.Szerintetek mit kéne tennem?Hagyni,vagy írni neki..(nem az újrakezdésről,hanem csak úgy)Válaszokat előre is köszönöm.
2017. okt. 18. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha akarsz vele még jóban lenni akkor mindenképp írj neki és ne érdekeljen mit gondol az unokatesója azaz a volt baratnőd mert szerintem nem véletlenül a VOLT baratnőd. Ha pedig úgy gondolod hogy túlságosan fájna csak barátok maradni mert te meg szereted akkor hagyd az egészet és próbáld meg elfelejteni.
2017. okt. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
írj neki.
2017. okt. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!