Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lépjek ki a barátzónából?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek ki a barátzónából?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel találkozgatok de sehol semmi tesónak hív stb.. Én meg lépni szeretnék mit tegyek? XD Mit tegyek h érezze többet akarok mint haver?
2017. okt. 16. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
A baratzonabol nincs kiut
2017. okt. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak van XDD
2017. okt. 16. 21:15
 3/8 A kérdező kommentje:
Megkéne változznom?
2017. okt. 16. 21:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem haver

Komolyan mondtam, nincsen

En 3x is bele estem a baratzonaba onnan nincs kiut

2017. okt. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó a következő talinál megprobálkozok XDD
2017. okt. 16. 21:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Én meg nem hiszek az ilyesmiben. Mármint a barátzónás dologban.
2017. okt. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az jó
2017. okt. 16. 22:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Na megint a sok szerencsétlen aki azt mondja nincs kiút csak mert neki nem sikerült, és ezért el kell venni a többiektől is az esélyt...


Van kiút, én egy éve ismerem a lány barátom, tetszik is külsőre de van barátja, viszont tegnap és tegnap elött kiderült hogy tetszek neki, meg megcsókolna, nedves lesz tőlem sokszor... (a többit nem írom le, nem tartozik ide :P)

És ezt hogy lehet elérni?


- Külsőre nézz ki jól (Enélkül tényleg esélytelen)

-próbálj vicces lenni, de ne eröltesd

- nagyrészt érts vele egyet mindenben, de tűnj függetlennek

-tűnj úgy mintha magabiztos, boldog fiú lennél, akinek semmi szüksége a lányra, de mégis beszélgettek (ne flegmázz, az más)

-ne beszélj neki hülyeségekről, meg ne kezeld úgy mint a haverodat (ne küldj neki fingós vicceket...)


Ha ez mind megvan, akkor szerintem egy idő után csak ad neked valami esélyt.

2017. okt. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!