Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok szex közben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szex közben elélvezni?

Figyelt kérdés
fiú vagyok! barátnőmmel semmi probléma minden jó, élvezem és de egyszerűen nem megy :( és már zavar, érdemes lenne orvoshoz fordulni?

2017. okt. 16. 10:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mióta van igy? Ha kézzel, szájjal csinálja, akkor sem megy?
2017. okt. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Magadban kell elgondolkodnod, hogy tényleg élvezed-e vele a szexet? Mert ha igen és nem megy, akkor érdemes orvoshoz fordulni, viszont, lehet, hogy csak nem élvezed vele annyira. Lehet akár egy másik póz segítene rajta.
2017. okt. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

ha kézzel csinálja akkor megy de szex közben nem :( már sok pózt kipróbáltunk és nekem mindegyik bejön, és élvezem is meg minden de valahogy mégsem jön

Ha orvoshoz megyek akor uroligiara kell mennem?

2017. okt. 16. 11:19
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Igen, őt kell felkeresned. Bár, még van egy olyan lehetőség is, hogy azért nem tudsz elélvezni, mert vagy az ő vaginája vagy a te péniszed túl kicsi. De ettől függetlenül nem árt megnézetni magad, legalább megnyugodsz ha elmondja az orvos, hogy nincs gond.
2017. okt. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Megszokta a farkad a kezedet. Napi hanyszor rejszoltal?
2017. okt. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó neked báttya.

Szexeltek és majd a végén kiveri neked, ennyi.

2017. okt. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

szerintem az nincs gond a meretemel (19cm) de elfogok menni orvoshoz inkább, szerintem nem rejszoltam sokat kb 3 naponta de még 14-15 évesen.

köszönöm a válaszokat! :-)

2017. okt. 16. 13:17
 8/13 anonim ***** válasza:
a szex előtt se szoktál recskázni hogy tovább bírjad? vagy nem vagy feszült a "meló" közben?
2017. okt. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
szex előtt nem szoktam, csak ha már másképp nem megy akor utana vagyis hát nem én csinálom
2017. okt. 16. 18:34
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
A barátnőddel tényleg semmi gond. Én mindig teleélvezem a punciját :) xD ...
2017. okt. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!