Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés
11 évesek vagyunk mind ketten és osztály társak már 5 éve sokat beszélgetünk és belészeretem kérek mindenkit pozitiv válaszokat adjon köszönöm :)
2017. okt. 15. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Segítségül: szerintem hívd el valahova, bár érdemes azon elgondolkozni, hogy egy 5 éves barátságot érdemes-e kockáztatni ennyi idősen. Tényleg, én nem vagyok ellene a fiatal szerelmeknek, de sok esetben ezek még összekeverhetőek a nagyon jó barátságokkal, vagy épp a fellángolásokkal. Szóval én várnék, addig beszélgetnék sokat a fiúval/leányzóval (ez nem derült ki a kérdésből) és pár év múlva, ha még releváns visszatérnék erre.
2017. okt. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kérdező csak 11 éves.. a szerelemre van ideje mint a tenger..Ahelyett hogy elmondaná neki, először felteszi ide a kérdést.. bizonytalan magában.. nemtudja hogyan elmondani az igazat.. mert még fiatal.. éretlen az ilyenekre.Csodálkozom hogy valaki 11 évesen "komoly" szerelmes tud lenni...Roppant érdekes sztori.A vizet meg nem kaptam fel.. csak nem hagyom hogy mások lenézzenek, utolsónak nézzenek... Mintha én mondtam volna először hogy a kérdező egy utolsó.. Olvasd el a legelső válaszomat, ha oda van írva hogy a kérdező egy utolsó akkor majd tárgyalhatunk.
2017. okt. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ROFUSZ válasza:

Szia én 6odikas koromba mondtam el egy lánynak hogy tetszik, 11edikes vagyok és a mai napig kitart, figyelj urálom ha valaki leszol mert kicsi vagy! Neked is lehetnek vágyaid. Na amugy visszatérve, nekem ugy sikerült hogy:

1) Elsösorban mindig bokolj, de ne vidd tulzásba mert az ciki

2) Ünnepekkor mindig vegyél neki valamit eléjebe még kissebb dolgok, majd mondjuk 3.ra vegyél egy nyakláncot vagy valamit, rakd egy dobozba és rakj bele egy szivet vagy feliratot hogy tudja hogy igy érzel.

3) Ha tetszik neki akkor nincs más dolgod mint kedves lenni vele, és mindig beszéljetek ha baj van!


Remélem tudtam segiteni! #pentachord1

2017. nov. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!