Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú akiről tanácsot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akiről tanácsot szeretnék kéri, hogy be-e jövök neki? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Előző év telén történt. Az iskolánk mellett van egy templom. A templom mögött felállítottak egy jégkori pályát és még aznap este odamentünk amikor megnyitották. Én még nem tudtam jég korcsolyázni, és a barátnőim és Balázs is ott volt és segített. Jól elvoltunk amikor elestem Balázs felsegített volna de véletlen lerántottam és elkezdtünk nevetni de utána már tényleg fel tudtam állni. És akkor kézen fogva koriztunk egy 5 percig. A lányokkal utána meg ott örültünk. Meg egy 4-5 héttel utána a suli után átmentem a barátnőmhöz és amikor jöttünk vissza a templom mögé érkeztünk ott szoktunk bandázni. És Balázs elém ugrott akkor nagyon közel állt hozzám és az egyik barátja azt mondta, hogy miért nem csókolod meg? Én meg ott tiszta vörös lettem. (Amúgy Balázs az osztálytársam és régi barátok vagyunk.)
2017. okt. 14. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez régi sztori ha egy éves... Akkor tetszettél neki.
2017. okt. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amúgy szoktunk szemezni. Meg úgy veszem észre, hogy "jeleket" küld felém.
2017. okt. 14. 21:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!