Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi van? Erdeklem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi van? Erdeklem ot? Massal is ezt csinalja?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel beszelgetek es erdeklodik irantam meg mondja is h aranyos vvagyok meg suliban is beszelgetunk talalkoztunk multkor az utcan o a baratjaval volt es meg allitott es meg kerte h uljunk le egy padra es le ultunk es aztan jott a tobbi baratja is es olyanokrol beszeltek h ki hany csajjal mit hogy csinalt es h ki milyen csajjal beszelget es koztuk volt a fiu is aki mondta...nekem nagyon be jon a fiu de mikor volt ez az ize h beszeltek a barataival akkor olyan rosz erzesem volt h akkor nem csak engem fuzoget hanem mast is vagy lukra jatszik vagy ilyenek ...ossze vagyok zavarodva nagyon 😣

#Mi ?
2017. okt. 11. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha akarna valamit tőled,(komolyat)akkor biztos nem beszèlne ilyeneket a baràtaival,ès főleg nem a jelenlètedben.Egy jò tanàcs ilyen fiukkal ne àlj szòba mert szenvedni fogsz.
2017. okt. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet, ilyen fiúkkal ne kezdj, mert a vége az lesz hogy megcsal, meg elküld, meg nem leszel boldog vele, és csak neked lesz rossz. Ne akarj saját magaddal kiszúrni
2017. okt. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az első jól gondolja!
2017. okt. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is az elsővel értek egyet.
2017. okt. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nemcsak, hogy lukra játszik, hanem ezt el is mesélte neked, ha összejössz vele csak magadat hibáztathatod, mert a fiú nem árult zsákbamacskát.
2017. okt. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én a fenti néggyel értek egyet xd

Am mond meg neki h bocsi.. és küld el a ... ba, mert a végén még elcsabit és neked lesz rossz

2017. okt. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*mire írtam már fenti 5
2017. okt. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Velem is ezt csinálta, csak lyukra játszik az a kujon :(

65/F

2017. okt. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En is azt mondom, hogy az elsőnek van igaza.... :/
2017. okt. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
El csabitott mar
2017. okt. 11. 19:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!