Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem még érzek iránta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem még érzek iránta valamit. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van az osztályban egy fiú akivel jártam de kiderült hogy becsapott. Legelején szomorú voltam. Nyári szünetben nem is gondoltam rá csak nagyon ritkán. Első nap a suliban nagyon mérges voltam rá és ez tartott egy ideig. De az a baj hogy még mindig úgy viselkedik mintha tetszenék neki. Olyanokat mond meg el is próbált hívni randira. És azt veszem észre hogy az utóbbi időben ha így viselkedik nem zavar hanem örülök neki. Meg zavar ha más lánnyal beszélget. Most mit csináljak?

A válaszokat előre is köszönöm.


2017. okt. 11. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel csapott be? Amúgy meg osztálytárssal nem túl jó ötlet kezdeni. Attól mert vannak akiknek megy, nem biztos hogy mindenkinek fog is.

Ha becsapott, akkor még becsaphat újra.

2017. okt. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azzal csapott be hogy azt mondta hogy szerelmes belém.
2017. okt. 11. 16:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!