Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem mert még megcsókolni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mert még megcsókolni?

Figyelt kérdés

Van egy srác... Már másfél éve, hogy kiderült, hogy nagyon bejövünk egymásnak, de a találkákon kívül nem sok minden történt. Szinte minden nap beszélünk, kb hetente találkozunk, nem kérdés hogy tetszem e neki. Viszont azt nem értem, hogy miért nem csókolt még meg. Pedig már egyszer meg is kérdezte, hogy mit szólnék hozzá. Sőt, egyszer konkrétan megírtam neki, hogy megcsókolhat. Szóval tuti nem az én reakciómtól fél, és láttam már párszor, hogy meg akarja próbálni, de sosem sikerült eljutni a csókig. Én meg nem akarok kezdeményezni, hadd maradjon meg abban a tudatban, hogy ő kezdeményez:) Esetleg tudtok valami trükköt, amitől bátorságot nyer? Vagy hogyan teremtsek olyan helyzetet?

Előre is köszi a válaszokat!


16/l, ő meg 16/f



2017. okt. 7. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
másfél év az rengeteg idő...lehet már átmentetek friendzone ba, és azért nem akar
2017. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy rengeteg idő, de ez egy elég különleges helyzet. Mondhatni egy kalcsolat nagyon lassú kibobtakozása. De túlságosan szeretem, ezért vagyok ilyen türelmes. De azért ez a türelem is véges, ezért kérdezem, hogy mit kéne tennem.
2017. okt. 7. 21:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy nem érzi magát még késznek egy kapcsolatra; még csak 16 éves.
2017. okt. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
85%

Nem hinném, hogy egy 16 éves fiú nem érezné magát készen egy kapcsolatra. Szerintem inkább csak fél, hogy elrontja vagy valami rossz sül ki belőle mert valószinüleg még sosem csókolt meg senkit.


18/F

2017. okt. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nemtudom visszahuzodo-e, de ha igen akkor neked kell kezdemenyezned..

Nekem volt olyan kapcsolatom ahol 3 ev utan sem volt csok..:D es ez am sem problema sztem.. Rendben van h arra vagysz h csok meg ez-az, de ne vegye el az eszedet, a lenyeg h veled van es te vele es szereted es o is.

2018. júl. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!