Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez működhet vagy tök hülyeség?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez működhet vagy tök hülyeség?

Figyelt kérdés

Olvastam valahol hogyha egy kis apró tárgyat a szerelmednél hagysz amiről tudja hogy a tied akkor eszébe fogsz jutni a tárgyról és hiányozni fogsz neki. És arra gondoltam hogy ez így van-e akkor is amikor még nem jártok de meg van köztetek a vonzalom.

Pl nekem van egy srác aki tetszik és ha az egyik hajgumimat "beejtem" a táskájába és ő megtalálja akkor ha én is bejövök neki (eddig úgy tűnik) akkor esetleg hordani fogja és akkor onnan tudom hogy tényleg bejövök neki és utána megmondom neki hogy többet érzek iránta.

Ez nagy baromság?


2017. okt. 7. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Ha illedelmes, vagy még nem volt ilyen helyzetben valószínűleg visszaadja, kicsi az esélye, de megértheti a célzást és talán hordani fogja (ha van hova hordania egy hajgumit). Lehet, hogy megérti, de nem foglya hordani, mert cikinek találja és egy ereklyeként lesz a szobájában.
2017. okt. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy karkötőmet lopta le a kezemről az a srác aki most már a barátom, és mindig hordja. Szóval van benne valami. De szerintem túl fura bele ejteni valakinek a táskájába a gumidat, nem túl hiteles véletlen.
2017. okt. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam hagytak exek egy-két apróságot. Smink eszközök meg ilyesmik, használom őket rajzhoz, mert egész jók erre a célra is. :D De nem hiányoznak. :P
2017. okt. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem csak, hogy nem hiteles a sztori, hogy "véletlen beleesett a táskájába", de egy hajgumi nem igazán személyes, meg szinte mindenkié ugyanolyan.
2017. okt. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor működhet, ha az a tárgy tényleg nagyon téged jellemez. Egy sima hajgumiról még nem fogsz az eszébe jutni.
2017. okt. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!