Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Február elején szakított velem a barátom messengeren, mivel folyamatosan veszekedtünk főként azért mert a hátam mögött öaszejött az akkori legjobb barátnőmmel, de én megbocsáltotam neki...vagyis azt hittem...de végül is kiderült hogy mégsem

Aztán amikor szakított akkor nem is tűnt igazán szakításnak az ő részéről mert arra kért hogy legyünk "barátok extrákkal", amik voltunk azelőtt hogy összejöttünk

Ez ment kb 1 hetet és én nem bírtam tovább mivel az egész főként csak neki volt jó. Így a levélben "szakítottam" vele, ami tudom aljas húzás volt de akkor úgy voltam vele hogy megérdemli

Mindezek után volt pár alkalom hogy megbántam és most is így érzek és vissza akarom kapni őt..... de ezt nem merem elmondani neki mivel barátnője van (az a lány akivel megcsalt)

És igazából azt sem tudtam mire vélni hogy a múltkor óra szemezgettünk is.. :/

Ti mit tennétek a helyembe??



2017. okt. 4. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hagyd a fenébe ez a férget!
2017. okt. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Stark2000 ***** válasza:
100%
Hagynám és levegőnek nézném. Az ilyen egy lányt sem érdemelne. A mostani barátnőjének is csak gratulálni tudok..
2017. okt. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

Megcsalt, ráadásul a legjobb barátnőddel, és te még kaparsz érte.

Gratulálok, megnyerted "az év legnagyobb kapcarongya" díjat. Azért ez nem semmi! Gratulálok!

2017. okt. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te gyógyszerre iszol? 1. mecsalt tehát nem kellesz neki " arra kért hogy legyünk "barátok extrákkal" ekkora fsz nem lehetsz. tudod szokták mondandani hogy "csak meg akar bszni" ha szakít veled és megkért hogy maradjatok "barátok extrákkal" akkor vajon mit akar tőled? egyet tippelhetsz (kihasználni) te meg hagyod szóval sad but true (tudom köcsög vagyok stb. mondták már)
2017. okt. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!