Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez jelenthet valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nagyon tetszik nekem. Egy évfolyammal jár alattam, és tegnap találkoztam vele, egyedül volt a termében, és azt dekorálta. Felmentünk a barátaimmal a cuccainkért és elkezdtük a folyosón dobálni a tavalyi osztálydekor egy darabját. (Már régi, nem kellett senkinek, nyugi :D) Ő megláttott engem ,és kérdezte, hogy mit dobálunk. Én először elkezdtem szórakozni vele, nem mutattam meg, aztán ő odaállt hozzám egy kb 10-20centire, a falhoz nyomott, és kérte, hogy mutassam meg. Én még mindig nem mutattam meg, és ő a könyökével lekönyökölte a mellkasomat, de nem fájt, csak tudni akarta, hogy mi az. Én aztán megmutattam, bementünk a terembe a többiekkel együtt, és ők bent a teremben elkezdték dobálni a cuccot, és egyszer én vetődtem a dekorért, és az ő lába elől vettem el. Mondtam neki, hogy ne rugdosson, de ő azért megrúgott. Nem fájt, meg semmi, de elkezdtem jajgatni, meg hogy Ááááaúúúú.. na mindegy szóval rájátszottam és ő ilyen puszihangokat csinált felém, bocsánatkérés miatt, meg hogy sajnálom.

Nagyjából ennyi, ami tegnap történt. Régebben találkoztam vele, miután vége lett a tesimnek. Ő odajött hozzám az udvaron, hogy megyek-e vele egy kicsit beszélgetni, és megkérdezte hogy sikerült-e végre megbeszélnem azzal a tanárral, aki azt a szakkört tartja, amire közösen járunk, hogy mehetek-e szakköre? Nem én kérdeztem hanem őt érdekli. Én mondtam, hogy még nem, és ő erre azt mondta, hogy akkor majd ő fog szólni neki. Előtte is kérdezte, és akkor elkezdtünk viccelődni hogy ha nem szólok neki akkor valaki más jöhet helyettem és ő erre a vállamra tette a kezét és azt mondta hogy "Azt nem hagyjuk!", és mondta hogy már várja a szakkört.

Szóval nagyjából ennyi.

Szerintetek lehet nála esélyem?


2017. okt. 4. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hány éves vagy?
2017. okt. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nemár, beleestél a csajba aki lebirkózott fiú létedre..? :D
2017. okt. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Azigen.

/16,5L/

2017. okt. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!