Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mi legyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pinkpricess kérdése:

Most mi legyen?

Figyelt kérdés

Bele zúgtam egy fiúba,aki 80 kmre lakik tőlünk. Volt nálunk egy fesziválon,és egy közös barátunk össze akart minket hozni. De nagyon pocsék volt,ugye mind ketten ittunk egy kicsit(a ,,kerítővel")s elrángatott egy helyre,ahol ott volt a srác. Hisztiztem a kerítővel s ő,a srác csak nézett engem ,s oda húzott egem a csaj a sráchoz ,s a szemébe nézem s majdnem ott estem össze s megfordultam s elmentem. És azt mondta a keritonknek h nem jönne össze velem(1 hete ismerem,s nem ismer ő engem annyira) és nem ír vissza nekem.Mikor búcsúztsm el tőlük meg öleltem s viszonozta de nagyon szorosan magához húzott. S én nem tudom most mi van.



Bocs a helyesírásért. Könnyes szemekjel nehéz írni


2017. okt. 2. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Ismerkedj, tudd meg milyen elfoglalt, 80km nem sok, de ha sok dolga van akkor bizony bukta úgy, mert nem lesz időtök egymásra ^^

Egyebkent ha nincs akadály próbálj találkát összehozni, de egyebkent nem mindenkinek van facebookos természete, barátnőmnek sincs, sose ir facebookon es nem is szokott sokszor fent lenni.

Sok sikert

2017. okt. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Legyen tánc meg zárcsökkentés

Amúgy neked kell tudnod hogy mit is akarsz tenni tehát tedd ami szerinted helyes mert tökmindegy ki mit mond valszeg úgyis azt teszed majd amit te helyesnek gondolsz

2017. okt. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!😇
2017. okt. 6. 21:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!