Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Dobjam rá a fátylat, és adjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobjam rá a fátylat, és adjam fel?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Egy lánnyal 3 hónap kapcsolat után, picit ingadozott, ugyanis a lány azt mondta, hogy nem tudja mit érez. Én picit gyerekesen nekiugrottam szegény lánynak, ami picit rádobott a lapátra, de aztán kibékültünk. Azután megint elmondta, h még mindig úgy áll hozzá, hogy nem tudja mit érez. Erre én próbáltam elhívni személyesen talira, de nem fogadta el egyik invitálásomat sem, tanulásra vagy barátokra hagyatkozva. Miután én utaztam Pestre, és küldtem neki képet, hol vagyok épp és kivel, egyből kérdezte,h találkozunk e. Utána mondtam neki, hogy ha hazajövök pestről tudunk állomáson, persze erre egyből nemet mondott, és az invitiálásomat megint elutasította. Teljesen nevetségesnek érzem, hogy annyi felnőttség nincs benne, hogy találkozzon velem és megbeszéljük.

Rendben, kibékültem ezekkel a dolgokkal, békén hagytam, adtam neki időt, szakítottunk. Ezután visszahallom legjobb barátnőjétől, hogy nagyon maga alatt van, és szomorú. Nekem több se kellett, mivel én először vagyok szerelmes, ráírtam, hogy elhívjam megint. Nagyon flegmán írt vissza, folyamatosan flegmázott, rászóltam, hogy miért kell így beszélni? Ezután tudtam, nincs emberség benne, hogy válaszoljon ilyenekre, kitértem a tárgyra, elhívtam megint találkozásra, hogy had beszéljek vele személyesen erre a hétre, de azt mondta, még nem tudja, hogy ráér-e.


Úgy érzem, ebből tuti az lesz, hogy nem fog ráérni, küzdök érte folyamat, de egyre reménytelenebb és érthetetlenebb a dolog, hogy sír egész nap, és szomorú miattam, de közben flegmázik és elutasító..


Egyéb tanácsok, valaki járt már hasonló cipőben?


Az,hogy írok neki és foglalkozok vele, édes kevés, ugyanis direkt nem ír vissza.



2017. okt. 2. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Döntés képtelen. Talán azt várja,hogy kitaláld mi a baja. Én nem igazán szeretem az ilyen lányokat ezért hagyom is őket. Szerintem te is hagyd vagy várd míg ő keres téged.
2017. okt. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, de attól félek, ha nem keresem akkor utánna már nem is fog egyáltalán, akár szeretne akár nem.
2017. okt. 2. 18:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Én hasonló cipőben, de nem voltunk még együtt.

Egyik nap én vagyok neki a legfontosabb, egymással foglalkozunk, beszélgetünk, kitárgyaljuk az osztálytársainkat stb. Minden okés.

Már hasonlóan is beszélünk, átvettük egymás szavait / szókapcsolatait. Pár órán egymás mellett ülünk, és ugyan azt csinálja amit én, ugyan úgy tesz keresztbe a lábát, vagy ugyan úgy fordul stb, a lényeg hogy ugyan azt csinálja mint én. Volt hogy ráhajtotta a fejét a vállamra, ma megkért hogy kisérjem haza.


Aztán néha meg mint ha levegő lennék, szarik rám, nem érdeklem. Ha látom rajta hogy rossz kedve van, hiába kérdezek rá, nem mondja el. Van, hogy hiányzik már nagyon és ráirok fb-on, és tök jol elbeszélgetünk, van, hogy ő ír rám, és elmeséli az egész napját.


Néha meg vissza sem ír, még csak annyit se kapok hogy bocs nincs kedvem beszélni vagy valami.


Haza szoktam kisérni néha, illetve kirándulásokon, túrákon voltunk már kettesben, jó is volt (ne gondoljatok rosszra, csak beszélgettünk, de bizalmasabb témákról, és fizikailag sem voltunk távol egymástól)

De ha elhívom valahova, mindig lemondja, mert nem ér rá, tanul, fáj a feje, megfázott stb. Egyszerűen nem tudom rávenni egy találkozásra. Egyébként tudja hogy tetszik nekem, és ő sem csak ismerősként tekint rám. De egyszerűen nem képes előre haladni a kapcsoaltunk, nem akar eljönni sehova ha elhívom. Hiába kérdezem miért, nem mondja el.


Ez már megy egy ideje, és úgy döntöttem a napokban hogy nem érdekel, nem pazarlom rá az időt, ha akar valamit keresni fog. Én itt leszek ha végre eldönti mit szeretne, de nem futok utána, nem próbálkozok már ennyi visszautasítás után. Majd ha akar lép valamit.

Erre ma megkért hogy kisérjem haza, szóval én sem tudok kiigazodni rajta, nem tudom mit akar, vagy most mi történik :D Én nem akarok már küzdeni érte, csak akkor, ha egyértelmű lesz hogy ő is szeretné. Egyébként felesleges...

2017. okt. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez is nehéz helyzet az biztos.

Köszönöm a válaszod neked is ^^

és elég fura, h itt sem tudni mit akar az illető.. :vv

2017. okt. 2. 18:51
 5/5 anonim válasza:
Hasonló helyzetben vagyok. Elvileg együtt vagyok egy lánnyal de ő 3 hete nem válaszol...
2017. okt. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!