Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek összejöjjek vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöjjek vele?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik, lassan 1 hónapja beszélgetünk messengeren, meg személyesen is. Írta már párszor hogy tetszem neki,meg én is irtam neki hogy nekem is tetszik, de valamiért én félek hogy ha összejönnénk akkor nagyot csalódnák benne és a barátságunknak is annyi lenne. Tegnap komolyabb témákról beszélgettünk, ilyen hogy mit érzek iránta meg stb. Megkerdeztem hogy akar e többet mint barátság.Igen nel válaszolt. Én is mondtam neki, de igazából nem tudom. Bennem van a félelem hogy hamar levált és csalódás lessz és nem szeretnem elveszitteni. Igazából többet érzek iránta mint barát. Sokszor az is felmerül bennem hogy csak szórakozik velem, vagy még ő se tudja hogy mit akar. Lehet csak szexre kellek neki.Attól is félek hogy olyan lessz mint a mai fiatal lányok többsége. Ha csak haverok lennénk bennem maradna az a vonzalom iránta,de valahogy biztos kibirnám.

Amúgy meg irásán látni hogy ő is megilyedt. Abba maradtak a szíves smile-k stb. Szerintetek mi legyen? Megpróbáljuk a az eggyüttlétet vagy mondjam meg neki hogy nem akarom elveszitteni ezért csak szorosabb barátok. Vagy megmondjam neki hogy lassú kapcsolat legyen? Ebből kiderülne talán hogy milyen igazából.



2017. okt. 1. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Lány és fiú között nem létezik barátság. Ha nem lépsz, lép majd másik fiú, akivel összejön. Te pedig sajnálni fogod, hogy lehet egy életre elveszted azt, aki iránt többet éreztél, mint barátság. Ha megse próbáljátok, nem tudod meg miről maradsz le
2017. okt. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fiu lany kozott igaza van 1.nek tenyleg igaza van, bar a mostani fiummal sokkal nyiltabban es jobban tudtam beszelni amikor csak baratok voltunk..de amugy egy parkapcsolatban ennyi idosen egyaltalan nem kotelezo a sex, ezt azert jobb ha tudod,meg az nem ugy megy h talalkoztok es akkor egymasnak estek am? Megkell biznod a masik felben és ez ido.A lanyok tobbsege nem csak arra megy h lafekudjetek ,ha ugyerzed kerdezd meg nem e jarna vld.
2017. okt. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2017. okt. 1. 17:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!