Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi esélyét lehet látni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dia224 kérdése:

Mennyi esélyét lehet látni az ilyen kapcsolatoknak?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm most jött össze nyáron a barátnőjével de mint utólag kiderült a lány megy ki külföldre hosszú időre és a fiú fent van továbbra is a Badoo-n. Mennyi esélyét lehet látni az ilyen kapcsolatoknak? Tudtommal használja és a fiú az első kapcsolata óta elvileg nem nagyon marad meg más lány mellett. Nekem is volt már sajnos dolgom vele amiben közölte hogy ő nem hosszútávra tervez kapcsolatot, magyarul élni akarja az életét. Lehetséges/vannak ilyen "kapcsolatok" melyek csak arra a bizonyos dologra mennek ki, azaz ezen az úton megközelíthetők? Véleményeiteket megosztanátok velem?

2017. szept. 30. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát aki Badoo-n fent van az nem az igazit keresi, hanem még csak magát :D. Interneten egyébként teljesen esélytelen megtalálni az igazit, de még csak egy komoly kapcsolatot sem lehet kialakitani ez egyáltalán nem igy muködik.


Badoon én is fent vagyok, ott igazából azok a lányok néznek meg akik még tapasztalatlanok és szerintük ez egy ideális társkereső, a magányosak, és azok akik csak dugnának.

2017. szept. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!